iPhone ve iPad Görüntüsünü Bilgisayara Aktarma Programı – Reflector İndir Download Yükle Bedava

iOs işletim sistemli cihazlarınızdaki görüntüleri daha büyük ekrana aktarmak isterseniz Reflector uygulamasını kullanın. iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızdaki videoları veya oyunları daha büyük ekranlarda izlemek veya oynamak için Reflector programını kullanabilirsiniz.


Reflector İle iOS cihazlarınızdaki Görüntüler Bilgisayar Ekranında

iOs işletim sistemli cihazlarınızdaki görüntüleri daha büyük ekrana aktarmak isterseniz Reflector uygulamasını kullanın. iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızdaki videoları veya oyunları daha büyük ekranlarda izlemek veya oynamak için Reflector programını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 10,7 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.3.4
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınız üzerinden iPad, iPhone veya iPod Touch cihazlarının görüntüsünü gerçek zamanla aktaran bu uygulama, bilgisayarınız karşsındayken daha büyük bir ekrandan videolarınızı ilemeyi ve oyunlarınızı oynamayı mümkün kılıyor.

Reflector

Reflector’un kullanımı için şüphesiz bir iOS cihazına ihtiyacınız var. Windows XP ve üstü işletim sistemleriyle sorunsuz çalışan bu uygulamanın gereksinim duyduğu Wi-Fi bağlantısının en az 802.11g olması gerekiyor. Reflector’un bu deneme sürümü, hizmeti 7 gün kullanmanıza olanak tanıyor. Verilen hizmetten memnun kaldığınız takdirde $ 12,99 karşılığında tam sürümü almanız mümkün.

Uyarı: Jailbreak uygulanmış cihazlarınızda bağlantı sıkıntısı yaşayabilirsiniz.

64-bit için indirme linki: Reflector (64-bit) indirSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad Görüntüsünü Bilgisayara Aktarma Programı – Reflector İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir