iPhone, iPad ve iPod touch için Silinen Dosyaları Kurtarma Programı – Potatoshare iPhone Data Recovery İndir Download Yükle

iOS işletim sistemli iPhone telefon, iPad tabletlerinizden yada iPod touch’larınızda yanlışlıkla silinen veya başka nedenlerden dolayı silinen dosyaları tekrar kurtarmak ve dosyalarınızı geri getirmek istiyorsanız Potatoshare iPhone Data Recovery programını kullanabilirsiniz. iOS cihazlarınızdan silinen verileri geri getirmek için için kullanabileceğiniz güzel bir dosya kurtarma programıdır.


Potatoshare iPhone Data Recovery İle Silinen Verileri Kurtarın

iOS işletim sistemli iPhone telefon, iPad tabletlerinizden yada iPod touch’larınızda yanlışlıkla silinen veya başka nedenlerden dolayı silinen dosyaları tekrar kurtarmak ve dosyalarınızı geri getirmek istiyorsanız Potatoshare iPhone Data Recovery programını kullanabilirsiniz.  iOS cihazlarınızdan silinen verileri geri getirmek için için kullanabileceğiniz güzel bir dosya kurtarma programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 2.74 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 6.0.0
İşletim Sistemi: Windows 8/7/Vista/2000/XP

Herhangi bir hata nedeniyle kişileri, mesajları veya fotoğrafları silebilirsiniz. iPhone jailbreak sonrası önceki verileri bulamıyor olabilirsiniz.  iOS 7 veya diğer sistem güncellemeleri sonrasında veri kaybı yaşamış olabilirsiniz. Nedeni ne olursa olsun Potatoshare iPhone Data Recovery programı iPhone chazınızdaki tüm kayıp verileri geri getiriyor.

Bu güçlü program ile kolayca ve hızlı bir şekilde fotoğraflar, videolar, Rehber, Arama, Takvim, SMS / MMS / iMessage, Sesli Notlar, Notlar, Hatırlatmalar, Safari Bookmark ve diğer bütün verileri geri alabilirsiniz.

iPhone Data Recovery

% 100 iOS 7 ile uyumlu ve iPhone 5c, 5, 4S, iPod touch 5, iPod nano, iPod classic, iPod shuffle, iPad 4, iPad 2, iPad Mini, yeni iPad cihazlarını destekler.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone, iPad ve iPod touch için Silinen Dosyaları Kurtarma Programı – Potatoshare iPhone Data Recovery İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir