iPhone İçin Ücretsiz Türkçe Mesajlaşam Uygulaması İndir – WhatsApp Messenger İndir Download Yükle Bedava – Sesli ve Video Mesaj Gönderme, Resim Gönderme

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz WhatsApp Messenger uygulaması bütün akıllı telefonlar arasında mesajlaşmanızı sağlayan bir mesajlaşma uygulamasıdır. 3G ve WiFi ağını kullanarak Android, Windows Phone, Symbian, BlackBerry ve iOS akıllı telefonlar arasında mesajlaşabilir, sesli not gönderebilir, resim gönderebilir ve video mesajlar yollayabilirsiniz.


WhatsApp Messenger

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz WhatsApp Messenger uygulaması bütün akıllı telefonlar arasında mesajlaşmanızı sağlayan bir mesajlaşma uygulamasıdır. 3G ve WiFi ağını kullanarak Android, Windows Phone, Symbian, BlackBerry ve iOS akıllı telefonlar arasında mesajlaşabilir, sesli not gönderebilir, resim gönderebilir ve video mesajlar yollayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil: Türkçe
  • Boyut: 16 MB
  • Gereksinim: iOS 4.3 veya üst sürümünü gerektirir.iPhone ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edildi.

WhatsApp Messenger iPhone ve diğer akıllı telefonlarda kullanılan bir akıllı telefon mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, arkadaşlarınız ve ailenizle mesajlaşmanız için 3G veya WiFi (varsa) bağlantınızı kullanır. Mesaj, resim, sesli not ve video mesajları gönderip alabilmek için SMS’ten WhatsApp’a geçiş yapın. İlk yıl ÜCRETSİZ (sonrasında yılda/$0.99)

WhatsApp Messenger Nasıl Çalışır?

WhatsApp Messenger, SMS’e para vermeden mesaj alışverişi sağlayan bir çapraz platform mobil mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp Messenger iPhone, BlackBerry, Android, Windows Mobile ve Nokia için kullanılabilir ve evet, bu telefonların hepsi birbirine ileti gönderebilir! WhatsApp Messenger, e-posta ve web taramasını sağlayan aynı internet veri paketinizi kullandığından, mesajlar için hiçbir maliyet yoktur ve böylece arkadaşlarınızla rahatça bağlantıda kalabilirsiniz.

Normal mesajlaşmaya ek olarak, WhatsApp kullanıcıları gruplar oluşturup, birbirlerine sınırsız görüntü, video ve ses medya mesajları gönderebilirler.

WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger Özellikleri

* GİZLİ BİR ÜCRET YOK: Siz ve arkadaşlarınız uygulamayı indirdiğinizde, istediğiniz kadar sohbet etmek için kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınıza günde bir milyon mesaj gönderin, hem de bedavaya! WhatsApp sizin Internet bağlantınızı kullanır: 3G/EDGE veya kullanılabilir olduğunda Wi-Fi.

* ÇOKLU ORTAM: Arkadaşlarınıza ve kişilerinize Video, Resim ve Sesli notlar gönderin.

* GRUP SOHBETİ: Kişilerinizle grup konuşması yapmanın tadına varın. Grup katılımcısı ekleyin veya kaldırın, grup konusunu değiştirin ve bir grup ikonu seçin.

* KİŞİSEL: Bütün kişilerinize gözükecek bir profil fotoğrafı ayarlayın.

* ULUSLARARASI ÜCRETLER YOK: Uluslararası bir eposta göndermek için fazladan bir ücret ödenmediği gibi, uluslararası WhatsApp mesajları göndermenin de bir maliyeti yoktur. Dünyanın her yerindeki arkadaşlarınızla, WhatsApp Messenger telefonlarında yüklü olduğu sürece sohbet edin ve can sıkıcı uluslar arası SMS ücretlerinden kurtulun.

* PIN ve KULLANICI ADLARINA HAYIR DEYİN: Başka bir PIN veya kullanıcı adını hatırlamayı neden kafanıza takacaksınız ki? WhatsApp, SMS gibi, telefon numaranız ile çalışır ve var olan telefon rehberiniz ile mükemmel bir şekilde bütünleşir.

* OTURUM AÇMA/KAPAMAYA GEREK YOK: Diğer bir bilgisayar veya aygıtta oturumunuzun kapanacağı şaşkınlığına son. Push bildirimleri ile WhatsApp HER ZAMAN AÇIK ve HER ZAMAN BAĞLI.

* ARKADAŞLARI EKLEMEYE GEREK YOK: Kişilerinizle otomatik olarak bağlanmak için sizin Telefon Rehberiniz kullanılır. WhatsApp Messenger’a hali hazırda sahip olan kişileriniz, otomatik olarak, bir arkadaş listenize benzer olarak, Favoriler bölümü altında gösterilecektir.

* ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Push bildirimlerinizi gözden kaçırsanız veya iPhone’unuzu kapatsanız bile WhatsApp, uygulamayı bir sonraki kullandığınızda siz mesajlarınızı alana kadar onları saklar.

* VE ÇOK DAHA FAZLASI: Konum ve yerleri paylaşın, Kişi bilgilerini gönderip alın, Özel arka plan, Özel bildirim sesleri, Landscape Modu, Mesaj zaman gösterimi, Sohbet geçmişinin eposta olarak gönderilmesi, Mesaj ve ortam dosyalarının birçok kullanıcıya yayını, ve çok daha fazlası!Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone İçin Ücretsiz Türkçe Mesajlaşam Uygulaması İndir – WhatsApp Messenger İndir Download Yükle Bedava – Sesli ve Video Mesaj Gönderme, Resim Gönderme”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir