İnternet Sitelerine Erişimi Engelleme ve Kısıtlama Programı İndir – Internet Access Controller İndir Download Yükle

Bilgisayarınız üzerinden bazı web sitelerine erişimi engellemek istiyorsanız veya internet üzerinden çalışan bazı programları kısıtlamak istiyorsanız Internet Access Controller isimli bu programı denemelisiniz. Oldukça kullanışlı bir güvenli programı olan Internet Access Controller sayesinde bilgisayarınızdaki her kullanıcı hesabı için farklı kurallar tanımlayabiliyorsunuz.


Internet Access Controller 3.1.0.43

Bilgisayarınız üzerinden bazı web sitelerine erişimi engellemek istiyorsanız veya internet üzerinden çalışan bazı programları kısıtlamak istiyorsanız Internet Access Controller isimli bu programı denemelisiniz. Oldukça kullanışlı bir güvenli programı olan Internet Access Controller sayesinde bilgisayarınızdaki her kullanıcı hesabı için farklı kurallar tanımlayabiliyorsunuz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 3,6 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Internet Access Controller programı düzenlemiş olduğunuz ayarları hiç kimsenin karıştırmaması veya kurcalamaması için şifre koruması açısından da oldukça güvenlidir.

Kullanımı oldukça kolay olan program oldukça şık ve modern bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve programın arayüzü üzerinde yapabileceğiniz tüm işlemler iyi kategorize edilmiş sekmeler altında kullanıcılara sunulmaktadır.

Internet Access Controller

Servislere ait IP adreslerini ve kendi belirleyeceğiniz web sitelerini program yardımıyla engelleyebileceğiniz gibi yine program içerisinde yer alan zamanlama özelliği sayesinde, belirli engelleme ve kısıtlama işlemlerini belirli saatler arasında gerçekleştirebilirsiniz.

Web sitelerini, IP adreslerini ve internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulamaları engelleyebileceğiniz ya da kısıtlayabileceğiniz program sistem kaynaklarını hiç yormadan arka planda çalışmaktadır. Bu tarz bir güvenlik programına ihtiyaç duyuyorsanız Internet Access Controller’ı mutlaka denemenizi öneririm.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “İnternet Sitelerine Erişimi Engelleme ve Kısıtlama Programı İndir – Internet Access Controller İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir