İnternet Filtreleme ve Denetleme Programı – WFilter İndir Download Yükle Bedava

WFilter isimli bu ücretsiz program ile internet işlemlerinizi denetleyerek, internette atılan her adımı kaydedebilir ve web sitelerini denetleyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu program ile istediğiniz web içeriklerini de bloke edebiliyosunuz. Aynı zamanda E-Posta ve IM filtreleme, P2P ve oyun engelleme gibi seçenekleri de bulunuyor.


WFilter İle İnternetinizi Denetleyin ve Filtrelemeleri Yapın

WFilter isimli bu ücretsiz program ile internet işlemlerinizi denetleyerek, internette atılan her adımı kaydedebilir ve web sitelerini denetleyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu program ile istediğiniz web içeriklerini de bloke edebiliyosunuz. Aynı zamanda E-Posta ve IM filtreleme, P2P ve oyun engelleme gibi seçenekleri de bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4,2 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Günümüzde artık interneti olmayan bilgisayara rastlamak çok güç. Haliyle internet olunca bilgisayarımızı tehdit eden şeyler de oluyor. Bunun için internetteyken kontrolü elinizde bulundurmakta fayda. Bunun için deWFilter isimli yazılım size yardımcı olabilir.

WFilter

WFilter ile Bu program ile birlikte internet faaliyetlerini izleyebilir, kullanımını kaydedebilir ve web sitesi ziyaretlerini denetleyebilirsiniz. Ayrıca e-posta ve IM filtrelemeP2P ve oyun engellemelerini de içeren özelliklere sahip olan yazılım, uygunsuz web içeriklerini bloke ederek verimliliği arttıran ve internet band genişliği tasarrufu sağlar.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “İnternet Filtreleme ve Denetleme Programı – WFilter İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir