Türkçe ve Ücretsiz İngilizce Kelime Ezberleme Programı Bedava İndir Download Yükle

İngilizce kelime ezberleme programı indir, ingilizce kelime nasıl ezberleyebilirim, Türkçe ingilizce kelime ezberleme, ücretsiz kelime ezberleme programı.


İngilizce kelime ezberleme programı indir, ingilizce kelime nasıl ezberleyebilirim, Türkçe ingilizce kelime ezberleme, ücretsiz kelime ezberleme programı.

Lisans: Freeware (Ücretsiz üyelik gerektiriyor)
Boyut: 2.3 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Üreticiden: İngilizce eğitiminde öğrencilerin en çok zorlandıkları nokta yeni kelimeleri öğrenme ve bu kelimeleri akılda tutmaktır. Bu program sayesinde ingilizce kelime ezberlemeyi zevkli bir hale getirecek ve keyif alarak yeni ingilizce kelimeler öğrenebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
happy wheels demo data-ad-slot="7205554035">

Program içerisinde bulunan birbirinden eğlenceli oyunlarla kelime ezberleyebilir ve kelimelerin telaffuzunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sesli ve yazılı okuma parçaları ile kelime haznenizi daha hızlı ilerletebileceksiniz.

Programda beni daha sonra çalıştır özelliği mevcuttur. Bu özellik sayesinde sizin belirleyeceğiniz zaman dilimlerinde sizi uyararak çalışma yapmanızı sağlamaktadır. Sizde bilgisayar başında çok vakit geçirenlerdenseniz bu programı mutlaka denemelisiniz. Siz bile fark etmeden hızlı bir biçimde kelimeleri öğrenmiş olacaksınız.

İngilizce Kelime Ezberleme

Ezberim.Net programındaki kelimeler periyodik olarak güncellenmektedir. Ancak istediğiniz zaman istediğiniz seviyede kelime çalışmak için www.ezberim.net adresinden size uygun paketi almanız gerekmektedir.
Not: Programı kullanabilmeniz için ücretsiz olarak üye olmanız gerekmektedir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe ve Ücretsiz İngilizce Kelime Ezberleme Programı Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir