Hızlı, Güvenli ve Yenilikçi Alternatif Tarayıcı İndir – Chromium İndir Download Yükle Bedava

En iyi internet deneyimi için geliştirilen bu açık kaynak kodlu tarayıcı Google Chrome’un alt yağısını kullanıyor. Daha hızlı ve daha güvenli bir tarayıcı sunmayı hedefliyor. Hem yazılım anlamında hemde tasarım anlamında sürekli geliştirilen Chromium, alternatif ve yenilikçi tarayıcı arayanlar için ideal.


Chromium İle Yenilikçi Tarayıcı

En iyi internet deneyimi için geliştirilen bu açık kaynak kodlu tarayıcı Google Chrome’un alt yağısını kullanıyor. Daha hızlı ve daha güvenli bir tarayıcı sunmayı hedefliyor. Hem yazılım anlamında hemde tasarım anlamında sürekli geliştirilen Chromium, alternatif ve yenilikçi tarayıcı arayanlar için ideal.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 42 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 27.0.1455.0
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Chromium, Google Chrome’un alt yapısını oluşturan açık kaynaklı birtarayıcıdır. Chromium, Chrome’a göre daha hızlı, daha güvenli ve daha kararlı bir şekilde ilerliyor. Bu sayede kullanıcılara daha iyi bir internet deneyimi sunmayı hedeflemiş.

Chromium

Chromium, yeniliklere son vermiyor geliştiricileri Chromium için en yeni internet teknolojilerinden faydalanarak yeni bir tarayıcı arayışı içinde olan kullanıcılara deneme fırsatları sunuyor.

Chromium’un, Google Chrome ile çalışma prensibi ve tasarımı aynı olmasına rağmen, Chromium daha sade bir tarayıcı olarak öngörülüyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Hızlı, Güvenli ve Yenilikçi Alternatif Tarayıcı İndir – Chromium İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir