Görüntülü Skype Görüşmelerini Kaydeden Program İndir – VodBurner İndir Download Yükle – Görüntü Kaydetme Düzenleme Programı

Skype üzerinden yaptığınız görüntülü konuşmaları kaydetmek istiyorsanız işte size VodBurner isimli program. VodBurner programı ile görüntülü Skype görüşmelerinizi kaydedebilir ve bu görüşmelerinizi yüksek çözünürlükte kaydedebilirsiniz. Oldukça başarılı bir program olan VodBurner aynı zamanda farklı formatlarda videoları kaydetmenize ve videoları düzenlemenize de fırsat tanıyor.


Skype görüşmeleriniz kaydeden program

Skype üzerinden yaptığınız görüntülü konuşmaları kaydetmek istiyorsanız işte size VodBurner isimli program. VodBurner programı ile görüntülü Skype görüşmelerinizi kaydedebilir ve bu görüşmelerinizi yüksek çözünürlükte kaydedebilirsiniz.  Oldukça başarılı bir program olan VodBurner aynı zamanda farklı formatlarda videoları kaydetmenize ve videoları düzenlemenize de fırsat tanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
  • Lisans:Deneme Sürümü
  • Boyut: 278 KB
  • Dil:İngilizce
  • İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Programı kullanarak Skype üzerindeki görüntülü konuşmalarınızı en yüksek çözünürlükte kaydedebilirsiniz. Ayrıca kaydettiğiniz videoları MP4 veya WMV formatlarında kaydedebilirsiniz. Videoların format dönüştürme işlemi bittikten sonra program içerisinde yer alan editör sayesinde videolarınız üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Görüntülü konuşmalarınız esnasında program videoları WAV formatında kaydeder.

VodBurner

VodBurner  özellikleri

  • Skype üzerindeki görüntülü konuşmaları kaydetme
  • Kaydetme işleminden sonra videolara yazı, resim veya arkaplan müziği ekleme
  • Kaydedilen videoları başkalarıyla paylaşabilmeniz için MP4 ve WMV formatına dönüştürme
  • Kaydedilen videoları YouTube’a yükleme

 

Skype programında görüntülü konuşma yapmak webcam’e ihityacınız vardır. Ayrıca programın bilgisayarınızda düzgün çalışabilmesi için 2 GHz işlemci ve en az 1 GB RAM’inizin olması gerekmektedir. Ayrıca bilgisayarınızdan en az 5 GB’lık bir boş alan bulunması program ile videoları kaydetmenizi kolaylaştıracaktır.

Programın ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 15 günlük deneme süresi bulunuyor. Bu süreden sonra programı kullanmaya devam edebilirsiniz fakat bazı özellikler kısıtlanıyor. Ayrıca deneme sürümünde kaydedilen videoları MP4formatına çeviremiyorsunuz. Skype üzerinden yaptığı görüntülü konuşmaları kaydetmek isteyenler için harika bir program olan VodBurner’ı denemenizi tavsiye ederim.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Görüntülü Skype Görüşmelerini Kaydeden Program İndir – VodBurner İndir Download Yükle – Görüntü Kaydetme Düzenleme Programı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir