Ücretsiz 3 Boyutlu Çizim Programı – Google SketchUp 8.0 Bedava İndir Download Yükle

Sponsorlu Bağlantılar

Google tasarım programı, google 3 boyutlu çizim programı, basit çizim programı, google 3 boyutlu tasarım programı, kullanımı basit 3 boyutlu çizim programı, 3d çizim programı.


Google tasarım programı, google 3 boyutlu çizim programı, basit çizim programı, google 3 boyutlu tasarım programı, kullanımı basit 3 boyutlu çizim programı, 3d çizim programı.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 37.3 MB
Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP

Bu program ile 3 boyutlu tasarım yapmanın tadına varacaksınız!

Google SketchUp

Programın kullanımı çok basit, size 3 boyutlu tasarımın aslında ne kadar kolay olduğunu gösteren bu programı kullandığınız takdirde bir daha bırakamayacaksınız.

Programın kontrolleri çok basit olduğu için kullanımı adeta çocuk oyuncağı. Üstelik artık Türkçe!

Çeşitli 3 boyutlu modelleme örneklerini ve eğitimlerini de içinde barındıran bu program, şu ana dek yaşadığınız en eğlenceli ve en basit 3 boyutlu modelleme tecrübesi olacak gibi görünüyor.

Çeşitli profesyonel kişilerin de bu yazılımı kullandığını düşünürsek alanında ne denli önemli bir program olduğunu tahmin edebiliriz.

Programın bu son sürümü Google Earth dokularını desteklemektedir.

Not: Programı kullanabilmeniz için sisteminizde .NET Framework 1.1 kurulu olmalıdır.


Sponsorlu Bağlantılar
Nasıl Buldular? : google sketchup 8 türkçe indir, 3 Boyutlu Çizim Programı, sketchup indir gezginler, sketchup indir çizim prgrami, sketchup 8 türkçe indir gezginler, sketchup 8 pro indir, google sketchup gezginler, gezgınler sketchup 08 indir, android telefonlarda 3d modelleme programı, 3 BOYUTLU ÇİZİM PROGRAMLARI ÜCRETSİZ

0 Yorum: “Ücretsiz 3 Boyutlu Çizim Programı – Google SketchUp 8.0 Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>