Ücretsiz Ses/Video Oynatıcı Türkçe Yama Programı – Gom Player Türkçe Yama Bedava İndir Download Yükle

Ses ve video oynatma programı olan Gom player için geliştirilmiş bu yama ile mevcut programı Türkçe yapabilirsiniz. Bu Tükçe yama sayesinde ücretsiz olan bu programı aynı zamanda Türkçe de kullanabileceksiniz. Bu yama Gom player 2.1 üstü sürümler için geçerlidir.


Ses ve video oynatma programı olan Gom player için geliştirilmiş bu yama ile mevcut programı Türkçe yapabilirsiniz. Bu Tükçe yama sayesinde ücretsiz olan bu programı aynı zamanda Türkçe de kullanabileceksiniz. Bu yama Gom player 2.1 üstü sürümler için geçerlidir.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 590 KB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

GOM Player, popüler ses ve video çözücülerinin gömülü olduğu bir medya oynatıcısıdır. Bu yama programın 2.1.x üstü sürümlerini Türkçeleştiren yamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yenilikler:

  • Bazı çeviri hataları giderildi
  • Temada Türkçeleştirmesi eksik olan kısımlar tamamlandı
  • Menülerdeki çeviri hatasıdan kaynaklanan sorun giderildi.

Çözücü Bulucu
GOM Player birçok çözücüye dahili olarak sahiptir (XviD, DivX, FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 ve daha fazlası), bundan dolayı videoların çoğu için ayrı ayrı çözücü yüklemeye gereksinim duyulmaz. Ayrı bir çözücü yüklemeye gereksinim duyulduğunda ise, GOM Player açık kaynak kodlu bir alandan bu çözücüyü bulup doğrudan innDirebilmenizi sağlamaktadır. Bu yolla gereksinim duyulmayan çözücülerin sisteme yüklenmesi de engellenmektedir.

Gom Player Türkçe Yama

Kırılmış AVI Dosyalarını Oynatma
İndeksi bozulmuş veya tümüyle innDirilememiş olan AVI dosyaları normal şartlar altında oynatılamaz. Çünkü dosyaların indeksi innDirme işlemi tümüyle bitince oluşturulur. GOM Player sahip olduğu patentli teknoloji ile bozuk indekse sahip dosyaların görüntülenmesini ve oynatılmasını sağlamaktadır. Ayrıca bu özellik sayesinde innDirmekte olduğunuz video dosyalarının innDirdiğiniz kadarını izleme şansını elde etmektesiniz.

Güçlü Alt Yazı Desteği
GOM Player SMI, SRT, RT, SUB (IDX ile) biçimli, en çok kullanılan alt yazı dosyası biçimlerini desteklemektedir. Yazılımla alt yazının kenar boşlukları, ekran üzerindeki konumu, büyüklüğü, çözünürlüğü, yazı tipi ve diğer özellikleri ayarlanabilir. Üstelik alt yazıların gölgeli olması sağlanmakta, ASF dosyaları ile alt yazı görüntülenebilmekte ve orijinal alt yazı üzerinde her türlü değişiklik yapılabilmektedir. Hatta video ile uyumsuz olan alt yazıları video ile eş zamanlı hale getirebilirsiniz.

Kullanışlı Çalma Listesi
GOM Player, M3U, PLS, ASX gibi çalma listesi biçimlerini desteklemektedir. Yazılımla farklı medya türlerini bir çalma listesi içerisine alabilirsiniz. GOM Player ile çok kolay biçimde kendi çalma listenizi oluşturup düzenleyebilirsiniz. Ayrıca GOM Player ile kaydettiğiniz çalma listenizi farklı ortam yürütücülerin de de çalıştırabilirsiniz.

Önemli Not: Bu yamayı kullanabilmeniz için programın aslının sisteminizde yüklü olması gerekmektedir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Ses/Video Oynatıcı Türkçe Yama Programı – Gom Player Türkçe Yama Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir