Gelişmiş Ücretsiz Dosya Arama ve Bulma Programı İndir – FileSearchy İndir Download Yükle Bedava

Aradığınız dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde bulmak istiyorsanız FileSearchy programını kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan bütün dosya ve dökümanları çabuk bir şekilde arar ve bulur. Aramaları farklı filtreleme seçeneklerine göre filtreleyebilirsiniz. Oldukça gelişmiş ve ücretsiz bir programdır.


FileSearchy İle Aradığınız Her Şeyi Bulun

Aradığınız dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde bulmak istiyorsanız FileSearchy programını kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan bütün dosya ve dökümanları çabuk bir şekilde arar ve bulur. Aramaları farklı filtreleme seçeneklerine göre filtreleyebilirsiniz. Oldukça gelişmiş ve ücretsiz bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 7,6 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 0.92
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Aynı anda birden fazla anahtar kelime girerek farklı sekmeler altında da arama yapabilirsiniz. Tüm bunların dışında isterseniz bilgisayarınız üzerinde yer alan bir döküman içerisinde yer alan metinlerden yola çıkarak arama yapmanızı da sağlayan program ile istediğiniz arama sonuçlarına ulaşmak çok daha kolay bir hale gelmektedir.

Filtreyerek arama yapmanızı sağlayan klasöre göre, içeriğe göre, değiştirilme tarihine göre ve boyutuna göre gibi seçenekler sunuyor ve aramanızı kolaylaştırıyor.

FileSearchy

FileSearchy’nin güzel özelliklerinden bir tanesi de kendisini Windows sağ klik menüsü üzerine entegre etmesi ve doğrudan bir klasör üzerine tıkladığınız zaman program yardımıyla arama yapabilecek olmanızdır.

Hedefe yönelik dosya veya döküman araması yapma konusunda oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyan FileSearchy’i tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Gelişmiş Ücretsiz Dosya Arama ve Bulma Programı İndir – FileSearchy İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir