Gelişmiş Sözlük ve Dil Çeviri Programı İndir – Nar Sözlük İndir Download Yükle Bedava

Yabancı diller arasında çeviri yapmak ve bilmediğiniz dilleri Türkçe’ye çevirmek istiyorsanız tamamen ücretsiz olan bu gelişmiş sözlük uygulamasını indirmelisiniz. Nar Sözlük isimli bu program oldukça gelişmiş bir çeviri yazılımıdır. Online olarak çeviri yapan program aranan kelimeyi tek tıklama ile çevirebiliyor.


Nar Sözlük İle Dil Çeviri Çok Kolay

Yabancı diller arasında çeviri yapmak ve bilmediğiniz dilleri Türkçe’ye çevirmek istiyorsanız tamamen ücretsiz olan bu gelişmiş sözlük uygulamasını indirmelisiniz. Nar Sözlük isimli bu program  oldukça gelişmiş bir çeviri yazılımıdır. Online olarak çeviri yapan program aranan kelimeyi tek tıklama ile çevirebiliyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,1 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 2.1
İşletim Sistemi: Windows XP/2000 ve Vista

Tek tıklama ile çeviri yapan bu sözlük programı İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Çince, Türkçe’nin de aralarında bulunduğu toplam 18 sözlüğü bünyesinde barındıran sözlüklere isterseniz Nar Builder ile kendi sözlüğünüzü de ekleyebilirsiniz. Fare imleciniz metin üzerinde iken ctrl ve sağ klik ile kelimeyi yakalayıp bulunduğunuz sayfadan ayrılmadan kendi penceresinde size çeviri yapıyor. Microsoft Office, Internet Explorer, Firefox ve birçok programda sorunsuz çalışıyor.

Programın kullandığı dll Chrome ve Safari tarayıcıları tarafından desteklenmediği için bu tarayıcılarda açılan çeviri penceresine kelimeyi manuel olarak yazmanız gerekiyor. Yabancı bir metin okurken sözlüğe bakmak için harcadığınız zamanı minimuma indirmenize yardımcı olacak bir program.

Nar Sözlük

Programı yükledikten sonra arka planda çalışıyor ve sizin tanımladığınız kısayol tuşu ile birlikte sağ kliklemeniz ile ekranınızda beliriyor. Nar Sözlük arka planda çalışırken programın nar şeklindeki ikonu bildirim alanında görünecektir. Nar Sözlük’ün kullandığı sözlüklerin çevrimiçi olduğunu ve programı kullanırken internet bağlantısı gerektiğini hatırlatalım. Tamamen ücretsiz olan programın muadili yabancı programların fiyatlarının 100 dolar civarında olduğunu belirtmeliyiz.

Çevirinin nasıl yapıldığını gösteren tanıtım için tıklayınız.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Gelişmiş Sözlük ve Dil Çeviri Programı İndir – Nar Sözlük İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir