Gelişmiş Bilgisayar Optimizasyon ve Bakım Programı – Advanced SystemCare Ultimate İndir Download Yükle Bedava

Advanced SystemCare Ultimate ile bilgisayarınız için üst düzey koruma ve üst düzey performans sağlayabilirsiniz. Bu program bilgisayarınızı virüsler, spyware, hacker, phishing, botnet ve daha zararlıya karşı korur. Gerçek zamanlı çevrimiçi sörf yaparken gizliliğinizi korur.


Advanced SystemCare Ultimate İle Sorunsuz PC

Advanced SystemCare Ultimate ile bilgisayarınız için üst düzey koruma ve üst düzey performans sağlayabilirsiniz.  Bu program  bilgisayarınızı virüsler, spyware, hacker, phishing, botnet ve daha zararlıya karşı korur. Gerçek zamanlı çevrimiçi sörf yaparken gizliliğinizi korur. Sadece bir tık ile her türlü PC sorunlarının giderir ve bilgisayarınızı temizler. Hafif, hızlı ve diğer güvenlik yazılımları ile uyumlu olarak çalışır.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 61,5 MB
Dil: İngilizce/Türkçe
Versiyon: 7.0.1.589
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Advanced SystemCare Ultimate, bilgisayarınızın optimizasyonunu sağlayan ve hızlandıran gelişmiş bir programdır. Her kullanıcı tarafından anlaşılır ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Bir çok kategori altında hizmet veren programö Antivirüs, Bakım, Alet Çantası, Turbo Güç ve Eylem Merkezi gibi sekmeleri bünyesinde barındırır.

Sekmeler arasında Bakım sekmesini seçerek, sadece tek bir tıklamayla sistem bakımını gerçekleştirebilir veya Alet Çantası sekmesi altında kullanabileceğiniz tüm araçları görüntüleyebilir ve istediğiniz araçları seçerek sistem bakımını kendiniz yapabilirsiniz.

Antivirüs özelliği sayesinde bilgisayarınızı her tür tehdide karşı koruyan Advanced SystemCare Ultimate ile bilgisayarınız üzerinde hızlı tarama, tam tarama veya özel tarama yaparak, olası tehditler konusunda bilgi sahibi olabilir ve bu sayede güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca gerçek zamanlı koruma seçeneği sayesinde her an bilgisayarınızı koruyabilirsiniz.

Advanced SystemCare Ultimate

Herhangi bir zararlı yazılım veya dosya bulunması durumunda, bu dosyaları doğrudan silebilir veya karantinaya alabilirsiniz. Ayrıca sistem üzerinde tutulan geçmiş lolg detaylarını inceleyebilir ve isterseniz kendinize kara liste veya beyaz liste oluşturabilirsiniz.

Kayıt defterini temizleme ve birleştirme, gereksiz dosya silme, zararlı yazılım silme, sistem açıklarını tarama ve düzeltme, disk birleştirme, internet ve bilgisayar geçmişini temizleme, gerçek zamanlı bilgisayar performansı izleme ve daha birçok gelişmiş özelliği sizlere sunan program, gerçekten çok kullanışlıdır.

Türkçe dil seçeneğini de kullanıcılarına sunan Advanced SystemCare Ultimate, daha birçok dil için ekstra destek sunmaktadır. İçerisinde yer alan tüm farklı araçlar için piyasada yer alan diğer rakiplerine göre oldukça etkili tepki süreleri sunan program ile ihtiyacınız olan tüm tarama işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Sonuç olarak ihtiyacınız olan her tür sistem bakım aracını sizlere sunan program, bilgisayar bakımı konusunda sizlere oldukça etkili bir çözüm de sunmayı ihmal etmiyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Gelişmiş Bilgisayar Optimizasyon ve Bakım Programı – Advanced SystemCare Ultimate İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir