Flash Dosyaları Düzenleme ve Parçalama Programı – JPEXS Free Flash Decompiler İndir Download Yükle Bedava

Flash dosyalarını düzenlemek ve parçalamak için JPEXS Free Flash Decompiler programını kullanabilirsiniz. JPEXS Free Flash Decompiler programı sayesinde SWF uzantılı animasyonları ve videolarık kolaylıkla parçalayabilir ve düzenleyebilirsiz. Hatta ActionScript kodlarını da bu program ile kaydedebilirsiniz.


Flash Animasyon ve Videoları JPEXS Free Flash Decompiler İle Düzenleyin

Flash dosyalarını düzenlemek ve parçalamak için JPEXS Free Flash Decompiler programını kullanabilirsiniz. JPEXS Free Flash Decompiler programı sayesinde SWF uzantılı animasyonları ve videolarık kolaylıkla parçalayabilir ve düzenleyebilirsiz. Hatta ActionScript kodlarını da  bu program ile kaydedebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 7,12 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2.0.0
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Programı kullanırken SWF dosyalarının içerisinde yer alan her bir öğeyi dosyadan ayırabiliyor ve kaydedebiliyorsunuz. Böylece dosyalar içerisindeki sesler, resimler, kodlar, şekiller gibi tüm öğeler ayrıştırılabiliyorlar. Ancak programın bir özelliği daha var ve öğeleri ayrı ayrı kaydetmekten daha çok işinize yarayacaktır.

SWF dosyalarının üzerinde dosyayı bozmadan değişiklikler yapılmasına izin vermesi sayesinde dosyalar içerisindeki yazıları, resimleri, görüntüleri ve kodları en kolay yoldan değiştirebilirsiniz. Ayrıca, seçtiğiniz öğe ve dosyaların önizlemelerini görmenize de olanak tanıması sayesinde düzenleme işlemlerini çok daha hızlı hale getiriyor.

JPEXS Free Flash Decompiler

Arayüz olarak gerçekleştirdiği işleve göre oldukça kolay bir kullanıma sahip olduğunu söyleyebileceğim program, aynı zamanda ücretsiz olarak kullanılıyor. Flash geliştiriciler ve web tasarımcılar tarafından beğenilerek kullanılacağına inanıyorum.

Programın bütün özelliklerine ulaşmak için tıklayınSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Flash Dosyaları Düzenleme ve Parçalama Programı – JPEXS Free Flash Decompiler İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir