Ücretsiz USB’den Elle Virüs Silme – Flash Bellek Virüs – Trojen Görüntüleme Programı Bedava İndir Download Yükle

Usb’den virüs silme programı, flash bellekten manuel virüs, trojan silme programı, usb’den elle trojan silme programı, ücretsiz flash bellek virüs programı, ücretsiz usb virüs temizleme, silme programı.


Usb’den virüs silme programı, flash bellekten manuel virüs, trojan silme programı, usb’den elle trojan silme programı, ücretsiz flash bellek virüs programı, ücretsiz usb virüs temizleme, silme programı.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2.5 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista

Üreticiden : Bilgisayarınıza herhangi bir flash bellek veya harici disk taktığınızda, eğer güçlü ve güncel bir virüs temizleme programına sahip değil iseniz, takılan bellekteki gizli dosyaları görüntülemek için kullanabileceğiniz bir program.
Flash bellek takıldığı anda ekranımızda seçim yapabileceğimiz bir pencere çıkmakta. Bu esnada eğer bellekte virüs veya trojen var ise “Dosyaları görüntülemek için klasörü aç” denildiğinde veya “bilgisayarım” simgesinden flash belleğe girdiğinizde, bellekteki virüs o anda bilgisayarınıza bulaşır. Bunu engellemek için “İptal” diyerek açılan pencereyi kapatıyoruz. daha sonra masaüstünde simgesi bulunan “Flash Bellek Gizli dosya görüntüleme programı ” ile flash belleğin sürücü harfini seçiyoruz ve varsa, buradaki gizli dosyaları siliyoruz. Bu şekilde belleğimiz virüsten temizlenmiş olur.

Sponsorlu Bağlantılar

USB-flash bellek Virus

Not : Flash bellekte kendinize ait gizli dosya var ise buna dikkat etmelisiniz. Bunun dışında tüm gizli dosyaların virüs olması garantisi yoktur.
Her ne kadar bazı dosyaların silinmemesi gerektiğini programda kayıtlı ise de , Harddisk (C:) sürücüsünde bazı gizli dosyaların silinmesi durumunda, işletim sisteminizin tamamen çökebileceğinini de unutmamak gerekir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz USB’den Elle Virüs Silme – Flash Bellek Virüs – Trojen Görüntüleme Programı Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir