Facebook, Twitter ve Web Sitesi Engelleme Programı İndir – HT Facebook Blocker İndir Download Yükle

Facebook, Twitter ve diğer web sitelerini kolay bir şekilde engellemek istiyorsanız HT Facebook Blocker isimli bu programı kullanmalısınız. Kullanışı oldukça kolay olan bu program sayesinde istediğiniz web sitesini de engelleyebiliyorsunuz. Web siteleri, sosyal ağlar ve mesajlaşma programlarını da engelleyebiliyorsunuz.


HT Facebook Blocker İle Engelleme Çok Kolay

Facebook, Twitter ve diğer web sitelerini kolay bir şekilde engellemek istiyorsanız HT Facebook Blocker isimli bu programı kullanmalısınız. Kullanışı oldukça kolay olan bu program sayesinde istediğiniz web sitesini de engelleyebiliyorsunuz. Web siteleri, sosyal ağlar ve mesajlaşma programlarını da engelleyebiliyorsunuz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 3,6 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 4.7.5
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

HT Facebook Blocker aynı zamanda bilgisayarınızı kullanan diğer kullanıcılar için farklı web sitelerine erişimi sınırlandırabilir veya belli bir zaman boyunca kullanmalarına izin verebilirsiniz. Bu arada siz sınırsız erişim hakkına sahip olarak bilgisayarınızı istediğinzi gibi kullanabilirsiniz.

Tüm bunların dışında istediğiniz web sitelerinin tamamına erişimi engelleyebileceğiniz uygulama, çocuklarının internet üzerinde çevrimiçi güvenliğini sağlamak isteyen ebeveynler tarafından güvenle kullanılabilir.

Yine program yardımıyla istediğiniz web siterini kara listeye veya beyaz listeye alarak, kullanım durumlarını önceden belirleyebilirsiniz.

Sadece web sitelerini engellemenin dışında Internet Explorer, Firefox, Opera, Google Chrome, Safari, Skype, Yahoo! Messenger gibi internet tarayıcılarına ve mesajlaşma programlarına erişimi de engelleyebilirsiniz.

Ayrıca program içerisinde Windows Denetim Masası, Görev Yöneticisi, Komut İstemi, Sistem Yapılandırma Aracı, Kayıt Defteri Editörü gibi özel içeriklere ulaşımı engelleyecek olan araçlar da yer almaktadır.

HT Facebook Blocker

Bilgisayarınız üzerinde ziyaret edilen web sitelerini, çalıştırılan programları, bilgisayar faaliyetlerini ve çok daha fazlasını raporlayan HT Facebook Blocker, raporları bir HTML dosyası olarak kullanıcılara sunmaktadır.

Sonuç olarak HT Facebook Blocker, bir takip ve filtreleme yazılımı olarak piyasada yer alan en etkili ve basit programlar arasında yerini alıyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Facebook, Twitter ve Web Sitesi Engelleme Programı İndir – HT Facebook Blocker İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir