Engelli ve Yasaklı Sitelere Girme Programı – My Fast VPN İndir Download Yükle

VPN servisi üzerinden engellenmiş sistelere giriş yapmak istiyorsanız yapmanız gereken My Fast VPN isimli programı kullanmaktır. Özellikle ülkemizde sık sık karşılaştığımız yasaklı siteler için bu programı kullanabilirsiniz.


My Fast VPN İle Engelli Sitelere Erişin

VPN servisi üzerinden engellenmiş sistelere giriş yapmak istiyorsanız yapmanız gereken My Fast VPN isimli programı kullanmaktır. Özellikle ülkemizde sık sık karşılaştığımız yasaklı siteler için bu programı kullanabilirsiniz. My Fast VPN programı kişisel bilgilerinizi korur ve anaonim gezinti yapmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 1,6 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.2
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

VPN servislerinin ne işe yaradığını kısaca açıklamak gerekirse; temel olarak bilgisayarımızdan dışarıya giden internet trafiğini alarak başka coğrafi konumdaki bilgisayarlara yönlendirirler. Bu işlem sayesinde bulunduğunuz bölgede uygulanan internet engellerini ve internet sitelerinin koyduğu bölgesel engellemeleri aşabiliriz. Tıpkı trafiğimizin yönlendirildiği bilgisayardan internete bağlanıyormuşçasına internet üzerinde özgürce gezinti yapmamıza imkan tanıyan My Fast VPN syesinde bağlantı güvenliğimizi de sağlayabiliyoruz. My Fast VPN’in bağlantımızı yönlendirmesi sayesinde bilgisayarımıza özel olan IP adresi otomatik olarak gizleniyor ve kişisel bilgi hırsızlıklarının önüne geçilebiliyor.

My Fast VPN

My Fast VPN yasaklı sitelere giriş işlemini tek tıklamayla gerçekleştirebilmekte. Programın güzel yönü sizin için en hızlı bağlantıyı sunan VPN bağlantısını otomatik olarak tercih etmesi. Program arayüzü oldukça sade ve Windows 8’in metro arayüzünü hatırlatan bir görünüme sahip. Uygulama çalışırken sistem kaynaklarınızı yormuyor ve kolayca kontrol edilebiliyor.

Not: My Fast VPN’in sunduğu VPN hizmetinden yararlanabilmek için hesap yaratmanız gerekmektedir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Engelli ve Yasaklı Sitelere Girme Programı – My Fast VPN İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir