Ekran Görüntüsünü Video Olarak Kaydetme Programı İndir – Bytescout Screen Capturing İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızın ekranındaki bütün işlem ve aktiviteleri video olarak kaydetmenize imkan tanıyan Bytescout Screen Capturing isimli bu program aynı zamanda çok kolay bir kullanıma sahiptir. Ücretsiz bir ekran kaydetme programı olan bu program webcam ile kayıt yapmanıza da imkan tanıyor.


Bytescout Screen Capturing İle Kolay Ekran Kaydetme

Bilgisayarınızın ekranındaki bütün işlem ve aktiviteleri video olarak kaydetmenize imkan tanıyan Bytescout Screen Capturing isimli bu program aynı zamanda çok kolay bir kullanıma sahiptir. Ücretsiz bir ekran kaydetme programı olan bu program webcam ile kayıt yapmanıza da imkan tanıyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 840 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2.00.55
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Kullanıcı arayüzü oldukça sade ve anlaşılabilir olan program her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Sistem kaynaklarını hiç yormayan program herhangi bir şekilde takılma, donma ve kitlenmelere neden olmaz.

Farklı kayıt modlarına da sahip olan program ile isterseniz tam ekran, isterseniz ekranın bir bölümünü, isterseniz de sadece farenizin dolaştığı yerlerin video kayıtlarını alabilirsiniz.

Bytescout Screen Capturing

Kayda başladıktan sonra kaydı bitirmek için Ctrl + Shift + F12 tuş kombinasyonunu kullanmanız gereken program, videoları WMV formatında kaydetmektedir.

Ekran aktivitelerinize ait videolar çekebileceğiniz ücretsiz bir programa ihtiyacınız varsa Bytescout Screen Capturing’imutlaka denemelisiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ekran Görüntüsünü Video Olarak Kaydetme Programı İndir – Bytescout Screen Capturing İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir