DVD Oynatma Programı – PowerDVD 12.0 İndir Download Yükle

DVD oynatma programı, kaliteli film izleyebilme programı, power dvd programı, kaliteli ses programı.


DVD oynatma programı, kaliteli film izleyebilme programı, power dvd programı, kaliteli ses programı.

Lisans: Özellik Kısıtlamalı
Boyut: 158 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista

PowerDVD, bilgisayarınızın gücünü asgari düzeyde kullanıp, kaliteli ses ve görüntü sağlayabilen gelişmiş bir DVD oynatıcısıdır. Müzik CD’sinden yüksek kalitede dinleme yapabilmenizi sağlar. 7.1 kanallı ev sinema sistemlerini destekleyen PowerDVD, Dolby Pro Logic IIx ses teknolojisini de tam olarak destekler. Karaoke desteğini de bünyesinde barındıran bu muhteşem programın marifetleri ses ile sınırlı değil…

Sponsorlu Bağlantılar

Videolarınıza 9x dijital yakınlaştırma (zoom) uygulayabileceğiniz gibi, BMP, JPG, GIF ya da PNG dosya biçimlerinde ekran görüntüsü yakalayabilirsiniz. Çift gösterim modu ile iki ekranda filmleri oynatabilirsiniz. Kolay menüsü ile istediklerinizi zorlanmadan yapabilir, kontrol panelinin temasını isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

Desteklediği özel biçimlerden bazıları : DVD, Blu-ray, H.264, DivX Pro, MP3, DTS, DVD-VR, yüksek tanımlı MPEG-2 ve WMV-HD, MLP Lossless (Meridian Kayıpsız Paketleme Sistemi).

PowerDVD

Programın deneme sürümünde bazı kısıtlamalar vardır. Bunlar, 30 gün kullanabilme, DVD ve CPRM içerik korumasının kullanılamaz olması şeklindedir. Bu kısıtlamaları ortadan kaldırmak için 49.95$ ödeyerek programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

Not : İndireceğiniz 457 Kb boyutunda CyberLink PowerDVD Downloader yalnızca bir indirme istemcisi olup, bu küçük uygulama aracılığıyla üreticinin sunucusundan 130 Mb boyutundaki yazılımı indirebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “DVD Oynatma Programı – PowerDVD 12.0 İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir