Dosya Şifreleme ve Koruma Programı İndir – Folder Guard İndir Download Yükle

Dosyalarınızı güvenlik altına almak istiyorsanız Folder Guard programını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Dosyalarınızı ve klasörlerinizi şifreleyerek koruma altına alan bu program aynı zamanda şifrenizi unutmanız halinde bile geri yükleme noktasına yükleyip dosyalarınıza ulaşmanıza imkan tanıyor.


Folder Guard İle Dosyalarınız Güvende

Dosyalarınızı güvenlik altına almak istiyorsanız Folder Guard programını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Dosyalarınızı ve klasörlerinizi şifreleyerek koruma altına alan bu program aynı zamanda şifrenizi unutmanız halinde bile geri yükleme noktasına yükleyip dosyalarınıza ulaşmanıza imkan tanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 2,9 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Kimi zaman kullandığımız bilgisayarları bir başkalarıyla paylaşmak zorunda kalıyoruz. Bu durum sık sık olsun ya da olmasın bilgisayarımızdagizlemek istediğimiz kendimize özel bazı içerikler bulunabiliyor. Bu yüzden başkalarının görmesini istemediğimiz bu içerikleri korumamız,şifrelememiz gerekiyor.

Folder Guard

İşte bu durum için geliştirilen Folder Guard isimli program, sizin gizli tutmak istediğiniz klasörlerin güvenliğinden sorumlu. Bu program ile birlikte kullanıcılar, farklı dizinleri şifreleyerek dosyalarını koruma altına alabilirler.

Kolay kullanımı ve gelişmiş özellikleri sayesinde verilerini korumak isteyen kullanıcıların en büyük yardımcılarından biri olan Folder Guard’aher an ihtiyaç duyabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Dosya Şifreleme ve Koruma Programı İndir – Folder Guard İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir