Dosya, Klasör ve Sürücü Kilitleme ve Şifreleme Programı – Folder Lock İndir Download Yükle

Dosyaları, klasörleri ve sürücüleri kilitlemek için kullanabileceğiniz harika bir programdır. Şifrelenmiş dosyalarınız güvenle korumanıza yardımcı olur. Folder Lock ile USB / CD / e-postaları da koruyabilirsiniz. Dosya ve klasörlerinizi kilitleyerek güvenliğini sağlamak bu program ile çok kolay.


Folder Lock İle Verilerinizi Şifreleyin

Dosyaları, klasörleri ve sürücüleri kilitlemek için kullanabileceğiniz harika bir programdır. Şifrelenmiş dosyalarınız güvenle korumanıza yardımcı olur. Folder Lock ile USB / CD / e-postaları da koruyabilirsiniz. Dosya ve klasörlerinizi kilitleyerek güvenliğini sağlamak bu program ile çok kolay.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 9.1 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 7.2.5
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Folder Lock dosyaları, klasörleri ve sürücüleri parola yardımı ile koruma sağlar, önemli dosyalarınızı şifreler, gerçek zamanlı yedekleme yapar, USB sürücüler ve taşınabilir cihazları korur. Folder Lock 25 milyon kullanıcı ile en çok indirilen dosya güvenlik uygulamasıdır.

Sadece saniyelerinizi vererek bu şekilde basit bir korumasağlayabileceğiniz program ile kilitlediğiniz dosyalar silinemez, yeniden adlandırılamaz, taşınamaz duruma gelirken ayrıca gizli ve erişimsiz özelliklere de bürünebiliyor. Güvenli bir şekilde klasörlerinizi kiliteyebilirken isterseniz onları karıştırabilir veya şifreleyebilirsiniz. Hızlı ve basit yapısı ile çabuk bir çözüm sağlayan Folder Lock dosya güvenliği konusunda güzel bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Folder Lock ayrıca tamamen taşınabilir özelliğe sahip. Böylece isterseniz USB belleklerinizi, harici disklerinizi, yeniden yazılabilir CD ve DVD’lerinizi, dizüstü bilgisayarlarınızı istediğiniz tüm özel bilgilerinizi kilit altında tutabileceksiniz.

Program yeni sürümünde verdiği online veri yedekleme özelliğiyle şifreli verilerinizin yedeğini tutuyor.

Basit bir arayüze sahip ve herhangi bir kurulum istemeyen bu program şifrelediğiniz dosyaları WindowsDOSortamlarında hatta işletim sisteminizi kaldırıp baştan kurduğunuzda bile dosyaları silmenize izin vermiyor böylece programı korumaya aldığınız şifreyi girmeden program kaldırılamıyorda. İşte tam güvenlik diye buna denir diyebiliriz.

Ek özellikler olarak Stealth Mode (Hayalet Modu), hacker saldırı görüntülemesi, paylaşılmış klasörler, otomatik kilitleme, otomatik bilgisayar kapatma, bilgisayar izlerini silme, dosya parçalama, 256-bit Blowfish şifrelemesi ve Windows Gezgini menü desteği gibi daha birçok özellik bulunuyor.

Folder Lock

Folder Lock Önemli Özellikleri

  • Dosya Şifreleme: 256-bit dosya şifreleme yöntemiyle kişisel bilgileriniz güvende tutulur.
  • Online Yedekleme: Özel verilerinizi çevrim içi yedekleme sistemiyle senkronize ederek veri kaybının önüne geçebilirsiniz.
  • USB/CD Kilidi: Bilgilerinizin olduğu USB bellekler, harici diskler, CD/DVD‘ler şifrelenerek özel parolayla koruma altına alınabilir. Folder Lock kurulu olmayan bilgisayarlarda dahi şifreli bellekler açılabilir.
  • Sanal Cüzdan: Programla hazırlayacağınız cüzdan 256-bit AES şifreleme yöntemi sayesinde çevrim içi bankacılık bilgileri ve sanal kredi kartı bilgilerinizi koruma altına alır.
  • Dosyaları Silin: Folder Lock 7 ile dosya, klasör ve diskler geri getirilemez şekilde silinir. Böylece gizli veriler tamamen yok edilebilir.
  • Güvenli Mod: Program bilgisayardaki tüm izlerinizi yok eder. Çalışan uygulamalar, kısayollar programla silinir.
  • Hack Koruması: Program yanlış girilen parola girişlerini monitörler. İsterseniz belli sayıda hatalı şifreden sonra otomatik olarak bilgisayarı kitleyerek istenmeyen girişlerden bilgisayarı korur.
  • Otomatik Koruma: Çalışan uygulamalarla ilgili görevler atayarak bilgisayarı otomatik komutlarla güvenli tutabilirsiniz.

Not: Program kurulumunu gerçekleştirdikten sonra Folder Lock’ı ilk çalıştırdığınızda programın özelliklerinden faydalanmak ve seçeneklerine ulaşmak için bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Belirlediğiniz bu şifreyi unutmamaya özen gösterin veya bir yere not alın. Ayrıca programı bilgisayarınızdan kaldırmak (uninstall) için de yine bu belirlediğiniz şifre ile “Options” menüsüne girip “Uninstall Program” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Dosya, Klasör ve Sürücü Kilitleme ve Şifreleme Programı – Folder Lock İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir