Dosya Depolama, Yedekleme ve Senkronizasyon Programı – Bitcasa İndir Download Yükle Bedava

Dosyalarınızı gittiğiniz her yerde görmek istiyorsanız ve her türlü cihazınızda aynı dosyalarını görüntülemek istiyorsanız online depolama ve yedekleme programına ihtiyacınız var demektir. Bitcasa da tıpkı böyle bir programdır. Dropbox, Google Drive gibi bulut depolama servisleri ile aynı işleve sahip olan Bitcasa, dosya depolama, yedekleme ve senkronizasyon hizmetlerini sunuyor.


Ücretsiz Bulut Depolama Servisi

Dosyalarınızı gittiğiniz her yerde görmek istiyorsanız ve her türlü cihazınızda aynı dosyalarını görüntülemek istiyorsanız online depolama ve yedekleme programına ihtiyacınız var demektir. Bitcasa da tıpkı böyle bir programdır. Dropbox, Google Drive gibi bulut depolama servisleri ile aynı işleve sahip olan Bitcasa, dosya depolama, yedekleme ve senkronizasyon hizmetlerini sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Fiyat : Ücretsiz
Dil : İngilizce
Boyut : 23,1 MB
Gerekli Sürüm : Win8/Win7/Vista/WinXP

Dosyalarınızı ve önemli verileri bulut ortamında güvenli bir şekilde saklayan bu program, aynı zamanda belirleyeceğiniz klasörlerinizi bulut depolama alanınızla senkronize etmektedir.

Alternatif Yedekleme Programı

Ücretsiz kullanıcılar için 10 GB’lık depolama alanı sunan Bitcasa’yı kullanabilmek için kendinize ait ücretsiz bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Bitcasa masaüstü programını indirip kurulumunu yaptıktan sonra basit kayıt adımlarını takip ederek kendi kullanıcı hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Bitcasa

Servisin en güzel yanlarından bir tanesi de tek bir dosyayı sürükle bırak yardımıyla bulut sunuculara yükleyerek, anlık olarak dosyaya ait bağlantı adresini arkadaşlarınızla paylaşabiliyor olmanızdır.

Alternatif bir bulut dosya depolama servisine ihtiyaç duyuyorsanız Bitcasa’yı da deneyebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Dosya Depolama, Yedekleme ve Senkronizasyon Programı – Bitcasa İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir