Ücretsiz CD / DVD Yazma Programı – DeepBurner Bedava İndir Download Yükle

Döküman, resim, fotoğraf gibi dosyalarımızı cd yada dvd ye yazdırma için bildiğiniz gibi birçok program mevcut. Dolayısıyla seçenek seçenekte artıyor. Kullanıcılarda bu programların içinde ücretsiz olanı seçmek istiyorlar. DeepBurner programı da ücretsiz olması sebebiyle bu alanda tercih edilebilecek bir program.


Döküman, resim, fotoğraf gibi dosyalarımızı cd yada dvd ye yazdırma için bildiğiniz gibi birçok program mevcut. Dolayısıyla seçenek seçenekte artıyor. Kullanıcılarda bu programların içinde ücretsiz olanı seçmek istiyorlar. DeepBurner programı da ücretsiz olması sebebiyle bu alanda tercih edilebilecek bir program.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2.6 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Ücretsiz, küçük boyutlu ve başarılı bir CD/DVD yazma programı arayanlar için DeepBurner iyi bir alternatif. Kategorisindeki diğer büyük boyutlu ve ücretli programlarla benzer özelliklere sahip, gelişmiş ve kolay kullanımlı.

Sponsorlu Bağlantılar

Programı çalıştırdığınızda basit bir yardımcı ekranla sizi yönlendiriyor. Daha sonra alışık olduğunuz, windows gezgini benzeri bir arayüzle, sürükle-bırak yaparak CD/DVD’nize yazacağınız dosyaları seçip yazma işlemine başlıyorsunuz. Ayrıca yazdığınız CD/DVD’leriniz için kolayca AutoRun, yani CD’yi takdığınızda otomatik olarak başlayan menüler oluşturabilir ve aynı zamanda CD’nizin kapağını (cover) da hazırlayabilirsiniz.

DeepBurner

Programın Diğer Özellikleri :

  • CD/DVD veri diskleri oluşturma,
  • AudioCD (Müzik CD’si) oluşturma,
  • ISO kopyaları oluşturma ve yazma,
  • Burn-proof (yakma koruması) desteği,
  • IDE/EIDE, USB, SCSI, Firewire CD/DVD aygıt desteği,
  • Multi-session (boş kalan kısma sonradan yeniden yazabilme) desteği,
  • Bootable (CD’den açılabilme) CD oluşturabilme,Özetle; CD/DVD yazma işlemleriniz için ücretsiz, küçük boyutlu ve gelişmiş özelliklere sahip bir yazılım olarak kategorisindeki diğer yazılımlara güzel bir alternatif.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz CD / DVD Yazma Programı – DeepBurner Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir