Ücretsiz Sanal CD/DVD Oluşturma Programı – DAEMON Tools Lite v4.47.1 Bedava İndir Download Yükle

Bilindiği gibi Daemon Tools programı sanal cd yada dvd oluşturarak büyük kolaylıklar sağlamakta. CD yada DVD ile oynanmak zorunda olan oyunlarda büyük kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca Cd yada DVD lerinizi aynı şekilde ISO, NRG gibi uzantılarda kaydetmenize olanak sağlar. Daemon Tools sektöründe en iyi optik medya emulation sağlayan Microsoft Windows için gelişmiş bir uygulamadır. Daemon Tools zaten CD / DVD yakıldı gibi CD / DVD görüntüleri kullanmanızı da sağlar.


Bilindiği gibi Daemon Tools programı sanal cd yada dvd oluşturarak büyük kolaylıklar sağlamakta. CD  yada DVD ile oynanmak zorunda olan oyunlarda büyük kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca Cd yada DVD lerinizi aynı şekilde ISO, NRG gibi uzantılarda kaydetmenize olanak sağlar. Daemon Tools sektöründe en iyi optik medya emulation sağlayan Microsoft Windows için gelişmiş bir uygulamadır. Daemon Tools zaten CD / DVD yakıldı gibi CD / DVD görüntüleri kullanmanızı da sağlar.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 13.4 MB
Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Daemon Tools Lite

Sponsorlu Bağlantılar

Daemon Tools tüm CD yazma kalıplarını okuyabilen bir programdır. Yani tüm iso, bin, cue sheet dosyaları, Clone CD, Nero, Blindwrite gibi programların özel biçimlerini gösterebilir. Böylece Cd oluşturmadan önce kalıp dosyalarının içeriklerini görmeyi sağlar. 4 sanal sürücü desteği ile oyunlarınızı CD’ye yazmadan direkt kalıp dosyaları içinden çalıştırabilir, içeriklerine erişebilir ve oynayabilirsiniz. Daemon Tools her oyun canavarının arşivinde olması gereken bir araçtır.

Programın bu sürümünde eklenen özellikleri;

  • Yeni baştan yapılandırılan program çekirdeği
  • SCSL aygıtlarla kullanım için dahili sürücüler (Ancak bu sürücülerin kod ayıklayıcı programlama araçları kullanıyorsanız yüklenmemesi önemle belirtilmiş)
  • 32X ve 64X destekli sürüm birarada
  • Her kurulumda yeni sanal sürücü adı ve modeli
  • Anti Daemon Tools korumalı son sistemleri de önleyebilme
  • Dijital imza taklit edebilme
  • En son tüm popüler kopya korumalarını aşabilme


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Sanal CD/DVD Oluşturma Programı – DAEMON Tools Lite v4.47.1 Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir