Mp3 Kesme, Bölme, Birleştirme Programı – COOL MP3 Splitter İndir Download Yükle

mp3 istediğin yerden bölmek programı, mp3 leri kesme programı, birden fazla mp3 birleştirme programı, mp3 oluşturmak, mp3 hazırlamak, uzun mp3 leri parçalama programı.


mp3 istediğin yerden bölmek programı, mp3 leri kesme programı, birden fazla mp3 birleştirme programı, mp3 oluşturmak, mp3 hazırlamak, uzun mp3 leri parçalama programı.

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 3.2 MB
Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

MP3 parçalarınızı adım adım kesmek, birden fazla dosyaya bölmek, boşluklarını yok etmek, boyutunu ayarlamak için ideal bir program. Kullanması çok basit. Parça, zaman, boyut adımlarıyla MP3 kesip biçmek bu kadar kolay olmamıştı. Uzun mp3 kayıtlarınızı bölmek veya birden fazla mp3 dosyasını biraraya getirip tek bir mp3 dosyasına kaydetmek istiyorsanız bu bölme ve birleştirme programı işinizi fazlasıyla görecektir. Parçalama işlemi sırasında parçaların kesilen yerlerine 0/30 sn arası ses kısma efekti (fade) koyabilirsiniz. Kullanımı son derece basit olan bu program, mp3 dosyalarınızı ister bir ister daha fazla parçaya çok kısa sürede ayırmaktadır.

happy wheels demo width: 336px; text-align:left;font-style: italic;">Sponsorlu Bağlantılar

COOL MP3 Splitter

Cool MP3 Splitter & Joiner kolaylıkla küçük MP3 dosyalarını bir MP3 dosyası bölmek sağlar. Zaman bölünmüş, bölümü tarafından bölünmüş ve boyutuna göre bölünmüş – Eğer parça bölmek istihdam üç yöntem vardır. Kullanmak için hangi, sizin toplama ses CD’leri oluşturmak için çok yararlı programı bulmak gerekir, ve tek tek parça halinde olabilir bir konser bir kayıt canlı şarkıları kadar zarar verebilir. Dahası, ayırıcı istihdam Multi-Thread bölünmüş teknolojisi mümkün olan en yüksek performansı elde edebilirsiniz sağlar.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mp3 Kesme, Bölme, Birleştirme Programı – COOL MP3 Splitter İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir