Çok Skype Açma Programı ve Ekstra Özellikler Ekleme İndir – Messenger Plus! for Skype İndir Download Yükle Bedava

Windows Live Messenger programının yerini olan Skype programı şimdide WLM’ye ekstra özellikler katan Messenger Plus programı ile renklendi. Çoklu skype açmanıza izin veren ve Skype’a ekstra özellikler getiren Messenger Plus! for Skype programını siz de denemelisiniz.


Windows Live Messenger programının yerini olan Skype programı şimdide WLM’ye ekstra özellikler katan Messenger Plus programı ile renklendi. Çoklu skype açmanıza izin veren ve Skype’a ekstra özellikler getiren  Messenger Plus! for Skype programını siz de denemelisiniz.Messenger Plus! for Skype ile arama ve sohbet kaydı yapabilir, birbirinden eğlenceli animasyonları arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1.1 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Arama Kaydetme

Sponsorlu Bağlantılar

Messenger Plus! for Skype 3 farklı kalitede ses ve görüntü kaydı yapabilir. Skype üzerinden yaptığınız görüşmeleri kaydederek kendinize özel bir arşiv yaratabilir veya detayları atlamamanız gereken görüşmeleri tekrar izleme şansına kavuşursunuz. İsterseniz kayıtlı görüşmeleri internete yükleyebilirsiniz.

messenger-plus-for-skype

Sohbet Kaydetme
Skype üzerinden yaptığınız yazışmalar kaydedilir. Kayıtlar arasında istediğiniz zaman arama yapabilir ve unuttuğunuz bilgilere ulaşabilirsiniz. Sohbet kayıtları text/html/csv/xml formatlarında dışa aktarılabilir.

Animasyonlar
Arkadaşlarınızı sohbet sırasında eğlenceli animasyonlarla şaşırtabilirsiniz. Animasyonları göndermeden önce Messenger Plus! for Skype araç çubuğundan ön izleme yapabilirsiniz.

Kullanışlı Arayüz
Messenger Plus! Skype’a eklediği araç çubuğuyla menülere kolay ulaşım sağlar. Araç çubuğu sayesinde tüm özelliklere tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Önemli! Programı kullanmak için bilgisayarınızda Skype kurulu olmalıdır.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Çok Skype Açma Programı ve Ekstra Özellikler Ekleme İndir – Messenger Plus! for Skype İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir