Çift Oynatıcılı Profesyonel DJ Programı – SAM DJ İndir Download Yükle

DJ programı arayanlar için SAM Party DJ isimli bu programı öneriyoruz. Çift müzik oynatıcılı bu DJ programı ile şarkılar arasında geçişler yapabiliyorsunuz. Kendinizi profesyonel DJ gibi hissetmenizi sağlıyor tempo ve ses eşitleyici özellikleri bulunuyor.


DJ Programı SAM DJ

DJ programı arayanlar için SAM DJ isimli bu programı öneriyoruz. Çift müzik oynatıcılı bu DJ programı ile şarkılar arasında geçişler yapabiliyorsunuz. Kendinizi profesyonel DJ gibi hissetmenizi sağlıyor tempo ve ses eşitleyici özellikleri bulunuyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü (30 Gün)
Boyut: 18 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows 8/XP/Vista/7

Hazır ses efektleri ile yayına hava katın. Müzikleri sürükle bırak yöntemi ile kolayca programa atın ve çeşitli kıstaslara göre sıralayın.

Sistem bir şarkı bitmeden diğerine yumuşak geçiş imkanı verir. Bunlara ek olarak şarkıya VoiceFX ve SoundFX modüllerini uygulayabilir, kendi sesinizi veya herhangi bir konuşma ekleyebilirsiniz. 50.000 şarkılık playlist oluşturmaya olanak tanır. Playlistlerde ve istenirde şarkılarda dahi kataloglama yapar ve programın kolay ve hızlı kullanılmasını sağlamak için sürükle bırak yöntemi etkindir.

SAM DJ

SAM DJ Kullanım Alanları

  • Profesyonel DJ’ler
  • Klüplerde
  • Barlarda
  • Restoranlarda
  • Hatta evde!

SAM DJ Nasıl Kullanılır? VideoSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Çift Oynatıcılı Profesyonel DJ Programı – SAM DJ İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir