Chrome Uzaktan PC Bağlantı ve Yönetme Eklentisi – Chrome Uzaktan Masaüstü İndir Download Yükle Bedava

Uzaktaki bilgisayarınıza erişmek için Google tarafından geliştirilen bu uzak masaüstü PC erişim programı olan Chrome Uzaktan Masaüstü eklentisini indirin. Google Chrome tarayıcısı üzerinden çalışan bu güvenli uzak masaüstü bağlantısı uygulaması işinize yarayacak. Hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde kendi bilgisayarınızı uzaktaki bir kullanıcının yönetimine izin vermek için de kullanabilirsiniz.


Uzak Masaüstü PC Erişimi Yapmak Çok Kolay

Uzaktaki bilgisayarınıza erişmek için Google tarafından geliştirilen bu uzak masaüstü PC erişim programı olan Chrome Uzaktan Masaüstü eklentisini indirin. Google Chrome tarayıcısı üzerinden çalışan bu güvenli uzak masaüstü bağlantısı uygulaması işinize yarayacak. Hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde kendi bilgisayarınızı uzaktaki bir kullanıcının yönetimine izin vermek için de kullanabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 23,7 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Ayrıca Android cihazlarınız üzerinden uzaktaki bilgisayarlarınızı kontrol etmek için Chrome Remote Desktop’ı uygulamasını indirebilirsiniz.

Chrome tarayıcı veya Chromebook üzerinden uzaktaki bilgisayarlarınıza erişme izni veren Chrome Uzaktan Masaüstü uygulaması çapraz platform desteği sunar. Böylelikle uzaktaki bir Windows, Mac ve Linux kullanıcısının bilgisayarına müdahale edebilir veta Windows ve Mac sistemli bilgisayarların masaüstlerine erişebilirsiniz.

Uzaktan bağlantıları PIN ile koruyarak, başkalarının bilgisayarınıza sızmasını engelleyen uygulama ile uzaktaki bilgisayara bağlanmak son derece basittir. Uygulamayı Chrome tarayıcısına ekledikten sonra uygulamanın gereksinim duyduğu izinler gösteriliyor ve ardından 2 seçenek ekranınıza geliyor. Bilgisayarınızı paylaşıma açarak uzaktaki bir kişinin masaüstünüze erişmesini sağlayabilir veya kullandığınız ev / iş bilgisayarınıza başka herhangi bir bilgisayardan erişmek için yetki verebilirsiniz.

Chrome Uzaktan Masaüstü

Uzaktaki bilgisayarınızı PIN ve Google hesabınızla koruyarak güvenliğinizi sağlayan Chrome Uzaktan Masaüstü, internet üzerinden güvenli bir şekilde diğer bilgisayarlara erişim sağlamak veya uzaktan yardım almak için kullanabileceğiniz basit bir uygulama.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Chrome Uzaktan PC Bağlantı ve Yönetme Eklentisi – Chrome Uzaktan Masaüstü İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir