Chrome İçin Facebook Görünüm Değiştirme Eklentisi İndir – Facebook Renk Değiştirme “Color Changer For Facebook” İndir Download Yükle Bedava

Facebook sayfanızı istediğiniz gibi özelleştirip renklerini değiştirmek isteyenler için Color Changer For Facebook isimli eklenti biçilmiş bir kaftan diyebiliriz. FAcebook hesabınızın görünümünü değiştirerek kendinize özel bir sayfa hazırlayabilirsiniz. Google Chrome tarayıcınız üzerinde Facebook sayfanızı rengarenk yapabilirsiniz.


Facebook Sayfanız Rengarenk Olsun

Facebook sayfanızı istediğiniz gibi özelleştirip renklerini değiştirmek isteyenler için Color Changer For Facebook isimli eklenti biçilmiş bir kaftan diyebiliriz. FAcebook hesabınızın görünümünü değiştirerek kendinize özel bir sayfa hazırlayabilirsiniz. Google Chrome tarayıcınız üzerinde Facebook sayfanızı rengarenk yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
  • Lisans:Ücretsiz
  • Boyut: 34KB
  • Dil Desteği: Türkçe
  • İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Facebook sayfanızın klasik mavi renginden sıkıldıysanız Color Changer For Facebook isimli eklenti sayesinde Facebook’unuzun görüntüsünü ve renklerini düzenleyerek bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Facebook için Color Changer

Hem ön hem arka plan renklerini değiştirebileceğiniz eklenti ile farklı Facebook görünümleri yaratarak arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz. Eklentiyi kullanarak ortaya oldukça ilginç tasarımlar çıkarmak mümkün.

Facebook kullanırken aynı zamanda eğlenmek isterseniz hiç düşünmeden bu eklentiyi indirerek bir an önce Facebook’unuzu sevdiğiniz renkler ile düzenlemeye başlayın. Uygulamayı indirip kullanmak tamamen ücretsizdir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Chrome İçin Facebook Görünüm Değiştirme Eklentisi İndir – Facebook Renk Değiştirme “Color Changer For Facebook” İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir