Chrome İçin Facebook Arka Plan Değiştirme Eklentisi – Facebook Background Changer İndir Download Yükle Bedava

Google Chrome internet tarayıcınızda Facebook arka planınızı değiştirmek ister misiniz? Cevabınız evet ise Facebook Background Changer isimli bu ücretsiz eklenti ile Facebook arka planınızı ücretsiz bir şekilde değiştirebilirsiniz.


Google Chrome internet tarayıcınızda Facebook arka planınızı değiştirmek ister misiniz? Cevabınız evet ise Facebook Background Changer isimli bu ücretsiz eklenti ile Facebook arka planınızı ücretsiz bir şekilde değiştirebilirsiniz. Basit bir kullanıma sahip olan bu eklentiyi kesinlikle denemelisiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: Bilinmiyor
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Facebook Background Changer indir, Facebook arka planı nasıl değiştirilir, Facebook tema eklentisi, Facebook arka plan değiştirme programı

Facebook Background Changer eklentisini yükledikten sonra öncelikle Google Chrome’un sağ üst köşesinde beliren eklenti ikonuna tıklayarak “Options” (Ayarlar) bölümüne girmeniz gerekiyor. Sonrasında burada yer alan 36 adet duvar kağıdından beğendiğinizi seçerek, Facebook arka planı olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Facebook Background Changer

Aynı zamanda yine ayarlar menüsü altında yer alan şeffaflık ayarları yardımıyla arka plan resimlerinizi daha belirgin veya daha soluk hale getirmek de tamamen elinizde.

Oldukça iyi tepki sürelerine sahip olan eklenti, Google Chrome’u kullanırken herhangi bir şekilde donmalara veya takılmalara neden olmuyor. Ayrıca eklenti yardımıyla bilgisayarınız üzerinde yer alan veya internet üzerinde yer alan resimleri de Facebook arka planı olarak kullanabilirsiniz.

Kullanıcıların Facebook hesapları için mükemmel bir özelleştirme seçeneği sunan Facebook Background Changer sayesinde Facebook’u çok daha renkli bir hale getirebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Chrome İçin Facebook Arka Plan Değiştirme Eklentisi – Facebook Background Changer İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir