Tek Kişilik (Single Player) FPS ve Aksiyon Oyunu – Call Of Duty 2 Demo İndir Download Yükle

Call Of Duty serisinin ikinci oyunu indir, tek kişilik aksiyon oyunu, fps oyunu, savaş oyunu, silahlarla savaşma oyunu, Call Of Duty 2 oyunu deneme versiyonu indir.


Call Of Duty serisinin ikinci oyunu indir, tek kişilik aksiyon oyunu, fps oyunu, savaş oyunu, silahlarla savaşma oyunu, Call Of Duty 2 oyunu deneme versiyonu indir.

Lisans: Özellik Kısıtlamalı
Boyut: 655 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Dünyaca ünlü Online FPS/Aksiyon oyunu Call Of Duty oyununun 2. sürümü. Bu sürüm Single-Player (Tek Kişilik) olduğu için sadece siz oynayabiliyorsunuz. Fakat Multiplayer (Çok Oyunculu) mod sayesinde diğer oyuncular ile internet üzerinden çevrimiçi oynayabilirsiniz. Oyunda ilk önce bir arabada başlıyorsunuz. Araba savaş bölgesine geldiği zaman önünüzdeki araba patlatılıyor, siz ve arkadaşlarınız arabadan inip savaşa başlıyorsunuz.

happy wheels demo style="font-size:12px;color:#7A7A7A; margin-top:1px; margin-bottom:4px; border-bottom: 1px dashed #C8C8C8; width: 336px; text-align:left;font-style: italic;">Sponsorlu Bağlantılar

Call_of_Duty_2

Oyunun sonuna doğru bir telsiz ile uçaklara haber vererek düşman gemilerini patlatıyorsunuz. Ve oyunun sonunda bir savaşçı ile bir konuşma yapıyorsunuz. Oyunun demo sürümü maalesef sadece bu kadar.Etiket:

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Tek Kişilik (Single Player) FPS ve Aksiyon Oyunu – Call Of Duty 2 Demo İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir