Türkçe Ücretsiz Limewire Tarzı Dosya Paylaşım ve Dosya İndirme Programı – Cabos Bedava İndir Download Yükle

Limewire tarzı dosya paylaşım programı olan Cabos programı hem Türkçe hemde ücretsiz bir programdır. Herhangi bir reklam ve casus yazılım içermeyen bu program aynı zamanda basit arayüzüne sahip.


Limewire tarzı dosya paylaşım programı olan Cabos programı hem Türkçe hemde ücretsiz bir programdır. Herhangi bir reklam ve casus yazılım içermeyen bu program aynı zamanda basit arayüzüne sahip.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 8.1 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows 2000/2003/XP/Vista

Cabos; LimeWire ve Acquisition tabanlı bir Gnutella dosya paylaşım programıdır. Program tamamen ücretsizdir. Casus yazılım ve reklam içermez.

Sponsorlu Bağlantılar

Cabos; basit kenar çubuğuna sahip kullanıcı arayüzü, güvenlik duvarından güvenlik duvarına transferler, proxy transferleri, evrensel eklenti ve oynatıcılar, iTunes + iPod entegrasyonu, ‘Creative Commons’ entegrasyonu, “Neler Yeni?” aramaları, uluslar arası aramalar ve happy wheels demo daha birçok özellik sağlar.

cabos

Yazılımın Bu Sürümündeki Değişiklikler

  • Spam filtresi geliştirildi.
  • Rusça ve Ukraynaca dil destekleri eklendi.
  • İtalyanca ve Felemenkçe dil destekleri güncellendi.
  • Resim dosya boyutu optimize edildi.
  • Bazı küçük hatalar giderildi.

UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca innDirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya innDirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, innDir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Limewire Tarzı Dosya Paylaşım ve Dosya İndirme Programı – Cabos Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir