BlackBerry İçin Resmi Twitter Uygulaması – Twitter İndir Download Yükle Bedava

BlackBerry işletim sistemli telefonlarda dünyanın en popüler sosyal ağlarından birisi olan Twitter’ı kullanmak için bu resmi uygulamayı indirmelisiniz. Twitter uygulaması ile BlackBerry telefonlarınızda bütün ünlüleri takip edebilir, markaları takip edebilir, gündemi takip edebilir ve sevdikleriniz ile iletişi halinde olabilirsiniz.


BlackBerry Telefonlarda Twitter Uygulaması

BlackBerry işletim sistemli telefonlarda dünyanın en popüler sosyal ağlarından birisi olan Twitter’ı kullanmak için bu resmi uygulamayı indirmelisiniz. Twitter uygulaması ile BlackBerry telefonlarınızda bütün ünlüleri takip edebilir, markaları takip edebilir, gündemi takip edebilir ve sevdikleriniz ile iletişi halinde olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: BlackBerry

Durumunuzu, hissettiğiniz andaki şekliyle güncelleyin. Yeni çektiğiniz komik fotoğrafları hemen paylaşın ve etiketleyin. BlackBerry® akıllı telefonunuzdaki sosyal ağ iletişimiyle, hemen hemen her yerde sosyal dünyanızla iletişimde kalın.*

Twitter Uygulaması Özellikleri

  • Filtrelenmemiş erişim ve benzersiz arka plan perspektifleri edinmek için insanları ve ilgi alanlarınızla bağlantı kurun.
  • Videolar, fotoğraflar ve yorumlarla kendinizi ifade edin.
  • Hepsi zaman çizginizde olacak şekilde olan biteni keşfedin ve gerçek zamanlı hikayeler, resimler, videolar, konuşmalar, fikirler ve ilham alın.

BlackBerry twitter

Uygulama Yenilikleri

Büyük Ana Sayfa Zaman Çizgisi Fotoğraf Ön İzlemesi

Twitter fotoğrafları bulunan Tweet’ler anın parçası olmanızı sağlar. Kaç kez favorilere eklendiğini görmek için bir Tweet’e tıklayın. Videolu Tweet’ler artık ana sayfa zaman çizginizde tanımlanıyor. Twitter’da arama yapmak siz yazarken otomatik konu ve kullanıcı önerileriyle artık daha kolay. Uygulama içi DM mesaj durumu tüm cihazlarınız ve Twitter hesaplarınız arasında senkronize edilir. Korumalı Hesap kullanıcıları artık takip isteklerini görüntüleyebiliyor, kabul edebiliyor veya reddedebiliyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “BlackBerry İçin Resmi Twitter Uygulaması – Twitter İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir