Bilgisayarın Kapanmasını ve Uyku Moduna Geçmesini Engelleme Programı İndir – Don’t Sleep İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızın tamamen kapanmasını istemiyorsanız ve açık oturumların açık kalmaya devam etmesini istiyorsanız Don’t Sleep isimli bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz. Don’t Sleep bilgisayarın kapanmasını engelliyor ve kurulum gerektirmiyor.


Don’t Sleep İle Bilgisayarınız Hep Açık Kalsın!

Bilgisayarınızın tamamen kapanmasını istemiyorsanız ve açık oturumların açık kalmaya devam etmesini istiyorsanız Don’t Sleep isimli bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz. Don’t Sleep bilgisayarın kapanmasını engelliyor ve kurulum gerektirmiyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 44 KB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Bazen bilgisayarınızın hiç kapanmaması gerek durumlar olur. Bu durumlarda ise size en çok yardımcı olacak program Don’t Sleep. Bu program, bilgisayarınızın üzerinde açıklan oturumun veya bilgisayarın tamamen kapatılmasını engelleyen çok küçük bir yazılımdır.

Don`t Sleep

Sadece 43KB’lık dosya boyutuna sahip olan bu programı kurmak için herhangi bir kurulum da yapmanıza gerek yok. Arayüzü de oldukça sadeolan programın kullanımı da bu yüzden çok basit. Bu program ile birlikte artık bilgisayarınızın uyku moduna geçmesini, kapanmasını ve ekran koruyucuya geçmesini kolayca engelleyebileceksiniz.

Desteklenen bütün sistemler

Windows 7, Windows 8 ve 8.1, Windows Server 2008, Windows Vista, Windows 2003, Windows XP, Windows 2000, Windows Me, Windows NT, Windows 98Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bilgisayarın Kapanmasını ve Uyku Moduna Geçmesini Engelleme Programı İndir – Don’t Sleep İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir