Bilgisayarı (Sistemi) Koruma ve Sıfırlama Programı – Deep Freeze Standart İndir Download Yükle

Deep Freeze programı bilinçli kullanıldığı taktirde oldukça iyi bir program. Bilgisayarınız kapanıp açıldığında bilgisayarınız, Deep Freeze programını ilk kurduğunuz zaman ki ayarlara geri dönüyor. Yani Deep Freeze programını kurduktan sonra bilgisayarınıza dünya kadar program yükleyin, binlerce dosya atın bütün her şey bilgisayarınız kapanıp açıldığında hepsini yok sayacaktır. Bundan dolayı çok dikkatli olmak gerekir. En önemli nokta ise programa koyduğunuz şifreyi unutmamak.


Deep Freeze programı bilinçli kullanıldığı taktirde oldukça iyi bir program. Bilgisayarınız kapanıp açıldığında bilgisayarınız, Deep Freeze programını ilk kurduğunuz zaman ki ayarlara geri dönüyor. Yani Deep Freeze programını kurduktan sonra bilgisayarınıza dünya kadar program yükleyin, binlerce dosya atın bütün her şey bilgisayarınız kapanıp açıldığında hepsini yok sayacaktır. Bundan dolayı çok dikkatli olmak gerekir. En önemli nokta ise programa koyduğunuz şifreyi unutmamak.

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 4.9 MB
Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

Güçlü teknoloji; üstün koruma. Deepfreeze yeni sürümüyle karşımızda. Bilgisayarınız yeniden başladığında her şey %100 ilk açtığınız gibi olacak, Windows XP, Vista, 7 için 8 saniyelik tek bir yükleme yeterli. Elveda virüsler, casus yazılımlar, korkular; Deepfreeze yenilenmiş versiyonuyla daha muhteşem döndü. Bırakın çocukları bilgisayarınızı istediği gibi dağıtsın silsin. Tek bir yeniden başlatma ile her şey eskisi gibi olacak. Üstelik tek bir bit bile kaybolmayacak.

Deep Freeze Standart

Temel Özellikleri:
– Tüm programların kaydını tutup, açılışta silebilir.
– Birden çok sabit sürücüyü destekler.
– FAT, FAT32, NTFS desteği mevcuttur.
– Güvenli bir şifre koruması mevcuttur.
– Tüm bu işlemleri gerçekleştirirken sadece 2Mb alan kullanır.

Önemli Not: Önemli çalışmalar yapıp dosyalarınızı kaydedeceğiniz zaman veya yeni bir oyun ve program kuracağınız zaman deepfreeze programını kapatmayı unutmayın.

Not: İndirme işlemi sırasında hedefi farklı kaydet’i seçip indirmeye başlayın. Flashget, getright gibi bazı programlarda indirme hatası verebilir.

Deep Freeze Ayarları ve Sistemden Kaldırılması :

Programın kullanımı değil ancak özellikle ayarlar menüsüne erişimi ve sistemden kaldırılması konusunda bazı zorluklar var. Gelin programı nasıl ayarlayabileceğimiz ve sistemden kaldırabileceğimize bir bakalım.

  • 1. Ayarlar Menüsüne Erişim :Programı ilk açtığımız zaman saat simgesinde bir simge ile karşılaşacaksınız. Ancak diğer programların aksine bu simgeye tıkladığınızda bir menü görüntülenmeyecek. Paniklemeyin. Bu özellik programın doğasında var. Program menüsüne erişebilmek için SHIFT tuşuna basılı tutarak saat simgesine çift tıklamak ya da aynı anda CTRL+ALT+SHIFT+F6 tuşlarına basmanız yeterlidir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra karşınıza sağ taraftaki program resmi gibi bir menü çıkacaktır. Bu kısımda ayarlara erişebilmek için şifremizi yazmamız gerekiyor. Bu şifreyi eğer bir tane atamadıysanız boş bırakarak Enter tuşuna basıp geçebilirsiniz, ancak eğer şifre atadıysanız bu şifreyi yazmanız gerekiyor. Daha sonraki pencerede karşımıza gelecek ayarlara isterseniz programı aktif/pasif etmek kısmından bakalım.
  • 2. Programı Aktif/Pasif Etmek :Yukarıdaki işlemi gerçekleştirip menüyü açtıktan sonra burada karşımıza sağ taraftaki program resmindeki gibi 3 seçenek gelecektir. Bu seçenekler ve seçildiğinde yaptıkları işlere bakacak olursak:
  • Boot Frozen : Bu seçeneği seçerseniz program bir sonraki Windows açılışında otomatik olarak aktif olacaktır.
  • Boot Thawed (1 Restarts): Bu seçeneği seçerseniz yandaki kutu da aktif olacaktır. Buradan programın ne kadar kez pasif olacağını ayarlayabilirsiniz.
  • Boot Thawed : Bu seçeneği seçerseniz program bir sonraki açılışta kapatılacaktır. Böylece alt tarafta anlatacağımız programın kaldırılması işlemini gerçekleştirebileceksiniz.
  • 3. Programı Sistemden Kaldırmak :Yukarıdaki ayarlardan Boot Thawed seçeneğini seçip bilgisayarımızı baştan başlattıktan sonra, sitemizdeki Programı indir tuşuna basıp indirdiğiniz Programın kurulum dosyasını çalıştırın. Eğer yukarıdaki işlemleri gerçekleştirdiyseniz Uninstall seçeneği aktif duruma geçecektir. Uninstall yapıp bilgisayarınızı baştan başlatın. Program sistemden kaldırılmış olacaktır.

Not : Programın çalışması oldukça zahmetsiz olduğu kadar güvenlik açısından da kaldırılması bir o kadar zordur. Ancak bu kadar zor bir kaldırılma işleminin olduğunu bilmemiz programın gerçekten de işini ehliyle yaptığını kanıtlar nitelikte. Yine de programı kaldırmakta güçlük çekmemek için en başta anlattığımız program şifresini mümkünse seçmemeniz ya da kolay hatırlayabildiğiniz bir şifre ile değiştirmenizi şiddetle öneririz.


Sponsorlu Bağlantılar

Etiket:

Nasıl Buldular? : bilgisayar sıfırlama programı indir, bilgisayarı sıfırlama programı indir, bilgisayar sıfırlama programı indir gezginler, bilgisayar sıfırlama, bilgisayar sıfırlama programı, sistem geri yükleme indir gezginler, bilgisayarı sıfırlama programı, bilgiyar sıfılama, pc sıfırlama programı türkçe indir, bilgisayar ayarlarını sıfırlama programı

0 Yorum: “Bilgisayarı (Sistemi) Koruma ve Sıfırlama Programı – Deep Freeze Standart İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir