Bilgisayardan Program Kaldırma Aracı İndir – Silinmeyen Dosyaları ve Sürücüleri Kaldırma Programı “Uninstall Tool” İndir Download Yükle

Bilgisayarınızdan kaldırmak isteyip de kaldıramadığınız programları, kaldırılmayan sürücüleri, silinmeyen dosyaları ve silinmeyen klasörleri Uninstall Tool isimli program ile rahatlıkla kaldırabilirsiniz.


Bilgisayarınızdan kaldırmak isteyip de kaldıramadığınız programları, kaldırılmayan sürücüleri, silinmeyen dosyaları ve silinmeyen klasörleri Uninstall Tool isimli program ile rahatlıkla kaldırabilirsiniz.

  • Lisans: Deneme Sürümü
  • Dil:İngilizce
  • Boyut: 3,51
  • İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP/Win2000

Uninstall Tool bu noktada kullanabileceğimiz alternatif programlar arasında ilk sıralarda olması gerekenlerden. Program yardımıyla sistemden silemediğimiz dosya, klasör ve sürücüleri hiç zorlanmadan rahatlıkla silebiliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın kullanımı oldukça basit. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan programda en çok kullanacağınız iki menü kaldırma ve açılış olarak göze çarpmakta.

İsmindende anlaşılacağı gibi program tam anlamıyla bir kaldırma aracı. Kaldırmak istediğiniz programın, dosya ve klasörlerini silmenin dışında, programa ait kayıt dosyalarınıda başarıyla siler.

Uninstall Tool

Uninstall Toll programının gözümüze çarpan bir diğer güzel özelliğiyse sistem dostu bir yapıya sahip olması. Bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz program veya dosyalar ne kadar büyük olursa sisteminizde hiç yavaşlama olmuyor.

Bunların dışında program bilgisayarınızda kaç program yüklü, boyutları neler, hard diskinizde ne kadar yer kaplıyor gibi sorularınıza cevap verebiliyor.

Sonuç olarak şimdiye kadar gördüğüm en iyi dosya kaldırma araçlarından birisi. Her ne kadar tam sürümü için belli bir ücret ödemeniz gereksede emin olun ki ödediğiniz ücreti hakediyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bilgisayardan Program Kaldırma Aracı İndir – Silinmeyen Dosyaları ve Sürücüleri Kaldırma Programı “Uninstall Tool” İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir