Bilgisayardan, Harici Bellekte ve Hafıza Kartından Silinen Dosyaları Kurtarma Programı – Bplan Data Recovery Software İndir Download Yükle Bedava

Sildiğiniz dosyaları tekrar kurtarmak ve geri getirmek istiyorsanız ve bunu ücretsiz bir program ile yapmak istiyorsanız Bplan Data Recovery Software isimli programı kullanmanızı öneririz. Kalıcı olarak sildiğiniz yani ctrl+shift+delete yaparak çöp kutusundan da sildiğiniz dosyaları bu program ile tekrar geri getirmek mümkün.


Bplan Data Recovery Software İle Silinen Dosyaları Kurtarın

Sildiğiniz dosyaları tekrar kurtarmak ve geri getirmek istiyorsanız ve bunu ücretsiz bir program ile yapmak istiyorsanız Bplan Data Recovery Software isimli programı kullanmanızı öneririz. Kalıcı olarak sildiğiniz yani ctrl+shift+delete yaparak çöp kutusundan da sildiğiniz dosyaları bu program ile tekrar geri getirmek mümkün. Kalıcı olarak sildiğiniz bütün dosyaları bulan program tekrar dosyaları kurtarmanıza imkan tanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3,6 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2.610
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Bplan Data Recovery Software bize sabit disklerimizden dosya kurtarmanın yanında harici belleklerden dosya kurtarma ve hafıza kartından dosya kurtarma imkanı da veriyor. Bu tip harici depolama birimlerinden dosya sildiğimizde geri dönüşüm kutusuna gönderilmezler ve tamamen kalıcı olarak silinirler. Bu nedenle kazara dosya silme ihtimalimiz bu tip depolama birimlerinde daha yüksektir. Bplan Data Recovery Software kullanarak resim, video, ofis dökümanları gibi dosyaları kurtarabiliyoruz.

Bplan Data Recovery Software ile formatlama işlemi sonrası silinen dosyalarımızı da kurtarabiliriz. Virüs saldırısı nedeniyle formatlamak zorunda kaldığımız sistemimizden Bplan Data Recovery Software aracılığıyla önemli verilerimizi kurtarabiliyoruz.

Bplan Data Recovery Software

Programın Kurtarabildiği Dosyalar

Bplan Data Recovery Software şu dosya formatlarını kurtarabilmektedir:

  • Ofis Gökümanı:

Word (DOC, DOCX), Excel (XLS, XLSX), PowerPoint (PPT, PPTX)

  • Fotoğraf:

JPG, NEF, CR2, X3F, SR2, PNG

  • Video:

AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS

  • Ses:

MP3, WAV, WMA, OGG, AAC, MP4, M4A, FLAC, MPC, MP+, MPP, AIFF, AC3, APE, MP2, MP1, M4B, XM, IT, S3M, MOD, MTM, UMX ve benzerleri

  • Arşiv:

ZIP, RAR, 7zip

Program ile şu depolama birimlerinden dosya kurtarabilirsiniz:

  • Sabit disk ve harici diskler
  • Akıllı telefon, dijital kamera hafıza kartları, SD kartlar
  • USB bellekler

Bplan Data Recovery Software Kullanımı VideoSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bilgisayardan, Harici Bellekte ve Hafıza Kartından Silinen Dosyaları Kurtarma Programı – Bplan Data Recovery Software İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir