Bilgisayarda Android Telefon ve Tabletlerden Ekran Görüntüsü Alma Programı – Advanced Screenshot Creator İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınız üzerinde Android cihazınızdan ekran görüntüsü almak ister misiniz? Advanced Screenshot Creator isimli program sayesinde bilgisayara bağladığını Android telefon ve tabletinizden ekran görüntüsü alabiliyorsunuz. Çok kolay ve basit bir şekilde ekran görüntüsünü olan Advanced Screenshot Creator aynı zamanda ücretsiz.


Advanced Screenshot Creator İle Ekran Görüntüsü Alın!

Bilgisayarınız üzerinde Android cihazınızdan ekran görüntüsü almak ister misiniz? Advanced Screenshot Creator isimli program sayesinde bilgisayara bağladığını Android telefon ve tabletinizden ekran görüntüsü alabiliyorsunuz. Çok kolay ve basit bir şekilde ekran görüntüsünü olan Advanced Screenshot Creator aynı zamanda ücretsiz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,15 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.11.29.1218
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista

Advanced Screenshot Creator’ın güzel bir yönü programı kullanabilmek için programı bilgisayarınıza yüklemenizi gerektirmemesidir. Kurulum yapmadan çalışan Advanced Screenshot Creator sisteminizde kayıt defteri girdileri ve çöp dosyalar oluşturmuyor, bu sayede bilgisayarınızın yavaşlamasına sebep olmuyor.

Advanced Screenshot Creator

Advanced Screenshot Creator ile Android cihazınızdan ekran görüntüsü alabilmek için Android cihazınızı bilgisayarınıza USB kablosu ile bağlamalısınız. Cihaz bağlıyken Android cihazınızı dilediğiniz gibi kullanabilir ve görüntü yakalamak istediğinizde bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.

Advanced Screenshot Creator ekran görüntülerinin kaydedileceği klasörü belirlemenize izin veriyor. Programın ekran görüntülerini sadece .PNG formatında kaydedebilmesi programın tek dezavantajıdır.

Not: Program çalışmak için .NET Framework 4.5 gerektirmektedir. .NET Framework 4.5’i bu bağlantıdan indirebilirsiniz:Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bilgisayarda Android Telefon ve Tabletlerden Ekran Görüntüsü Alma Programı – Advanced Screenshot Creator İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir