Bilgisayar Geçmişini ve İnternet Geçmişini Silme Programı – Total Privacy İndir Download Yükle

Komple bir gizlilik ve güvenlik programı olan Total Privacy isimli bu program bütün sistem ve internet geçmişini online ve ofline olarak temizlemenize ve tehditlere karşı korunmanıza yardımcı olur. Tüm büyük tarayıcıları (Internet Explorer, FireFox, Opera, Google Chrome) destekleyen program birçok üçüncü taraf program için 450’den fazla temizlik eklentileri ile gelir.


NoTrace İle Hem Gizliliğinizi Koruyun Hemde Reklamları Engelleyin

Komple bir gizlilik ve güvenlik programı olan Total Privacy isimli bu program bütün sistem ve internet geçmişini online ve ofline olarak temizlemenize ve tehditlere karşı korunmanıza yardımcı olur. Tüm büyük tarayıcıları (Internet Explorer, FireFox, Opera, Google Chrome) destekleyen program birçok üçüncü taraf program için 450’den fazla temizlik  eklentileri ile gelir.

Sponsorlu Bağlantılar

Daha önce silinen dosyaları kurtarmayı önler, askeri sınıf dosyalarını ortadan kaldırır, tek tık ile yada otomatik temizleme seçenekleri ve korkunç Index.dat dosyalarını temizleme işlerini yapar. Kısacası komple bir geçmiş temizleme programıdır.

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 4,53 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 6.45
İşletim Sistemi: Windows® 8, 7, Vista, XP (32 ve 64 bit)

Total Privacy programı bilgisayarda ve internette arkanızda iz bırakmadan gezinmenizi sağlar. Bilgisayarınız üzerinde gerçekleştirdiğiniz tüm aktiviteleri ve internet geçmişinizle ilgili tüm verileri sadece birkaç tıklamayla temizlemek için kullanabileceğiniz yazılım oldukça etkili bir çözüm sunmaktadır.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir ve program içerisinde yer alan özelleştirilebilir ayarlar rahatlıkla yapılabilir.

İçerisinde geniş bir görev listesine sahip olan program, her türlü hassa veriyi tarar, bulur ve temizler. Örneğin, tarayıcınız ile ziyaret etmiş olduğunuz sayfa geçmişi, çerezler, web form bilgileri, uygulama geçmişi, gereksiz dosyalar, geçmiş dosyalar ve çok daha fazlasını Total Privacy ile temizleyebilirsiniz.

Program içerisinde yer alan ekstra bir özellik sayesinde geri dönüştürülebilecek olan tüm veriler için boş alanları tespit ederek silebilir ve bu verilerin geri dönüştürülmesini engelleyebilirsiniz.

Total Privacy

Yine program yardımıyla başlangıç sırasında otomatik olarak çalıştırılan uygulamaları görüntüleyebilir ve bunların yönetimini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu bahsettiğimiz özelliklerin dışında Total Privacy içerisinde yer alan bir diğer güzel özellik olan şifre yönetme aracı ile güçlü şifreler oluşturabilir ve hesaplarınızı daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak kişisel güvenliğine önem veren ve arkasında iz bırakmak istemeyen tüm kullanıcıların Total Privacy’yi denemelerini öneriyorum.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bilgisayar Geçmişini ve İnternet Geçmişini Silme Programı – Total Privacy İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir