Bedava PC Hızlandırma Programı İndir – Warp Speed PC Tune-up Software İndir Download Yükle

Temiz ve performansı yüksek bir bilgisayara sahip olmak için eski ve hasarlı verileri kaldırmalısınız. Ayrıca Windows kayıt defterini de optimize etmeniz gerekir. Warp Speed PC Tune-up Software isimli bu program ile bilgisayarınızın yeni gibi çalışmasını sağlayabilir, PC’nizin hızını ve kararlılığını artırabilir, PC’nizin başlangıç zamanını hızlandırabilir, hata mesajlarını ve çökmeleri azaltabilirsiniz.


Kayıt Defteri Temizleme, PC Onarma ve Diğer Temizlik Araçları Bir Arada

Temiz ve performansı yüksek bir bilgisayara sahip olmak için eski ve hasarlı verileri kaldırmalısınız. Ayrıca Windows kayıt defterini de optimize etmeniz gerekir. Warp Speed PC Tune-up Software isimli bu program ile bilgisayarınızın yeni gibi çalışmasını sağlayabilir, PC’nizin hızını ve kararlılığını artırabilir, PC’nizin başlangıç zamanını hızlandırabilir, hata mesajlarını ve çökmeleri azaltabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 272 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.05
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Warp Speed PC Tune-up Software programı sayesinde komple bir bakım ve temizlik araçları bilgisayarınıza geliyor. Ücretsiz sunulan bu bilgisayar hızlandırma programı sayesinde bilgisayarınız ilk günkü gibi hızlı olacak.

Programın Öne Çıkan Özellikleri

  • Otomatik veya manuel seçimi ile kontrol etme ve onarma
  • Otomatik olarak sistem geri yükleme noktaları oluşturma
  • Onarım günlükleri ve tarama özeti günlüklerini yönetme
  • Başlangıçta hangi programların başlayacağını yönetin
  • Kolay kullanım, sezgisel arayüzü

Bilgisayarımız hızlı açılır ve kapanır, herhangi bir komutumuza anında tepki verir ve bize sorun yaşatmaz. Fakat bilgisayaırmıza yeni programlar yükledikçe, dosya depolamaya başladıkça hem gereksiz çöp dosyalar oluşur, hem de kayıt defterimizde birçok hata oluşur. Bu hatalar ve gereksiz dosyalar bilgisayarımıızn geç açılıp kapanmasına, bilgisayarımızın komutlarımıza anında tepki verememesine neden olur.

Warp Speed PC Tune-up Software

Warp Speed PC Tune-up Software bu işlemleri size hiç de karışık olmayan bir şekilde gerçekleştirebilme olanağı sağlamakta. Program sihirbaz tabanlı bir arayüze sahip. Bu sayede adım adım bilgisayar hızlandırma işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Not: Programla birlikte ek yazılımların kurulumu için teklifler gelmektedir. Programı bu ek yazılımları yüklemeden yükleyip çalıştırabilmeniz mümkündür.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bedava PC Hızlandırma Programı İndir – Warp Speed PC Tune-up Software İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir