Aynı Anda Çoklu Skype Açma Programı İndir – Multi Skype Launcher İndir Download Yükle Bedava

Bir tür Çoklu Skype Açma uygulaması olan Multi Skype Launcher uygulaması ile birden fazla Skype hesabını aynı anda açabilirsiniz. Bir bilgisayarda birden çok Skype penceresi açmanızı sağlayan bu ücretsiz program oldukça işinize yarayacak.Birden çok Skype hesabını aynı anda açabilirsiniz.


Birden Çok Skype Açma Multi Skype Launcher

Bir tür Çoklu Skype Açma uygulaması olan Multi Skype Launcher uygulaması ile birden fazla Skype hesabını aynı anda açabilirsiniz. Bir bilgisayarda birden çok Skype penceresi açmanızı sağlayan bu ücretsiz program oldukça işinize yarayacak.Birden çok Skype hesabını aynı anda açabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 0,5 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.8
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Çoklu Skype Açma (Multi Skype Launcher) uygulaması, farklı Skype hesaplarını tek bir bilgisayar üzerinde kullanmanıza olanak tanımaktadır.Birden fazla Skype hesabı varsa, aynı anda hepsini çalıştırmak zor bir meydan okuma olabilir.

Multi Skype Launcher

Bu ücretsiz yazılım tek bir bilgisayarda birden fazla Skype hesapları açmanızı sağlar. Aynı bilgisayarda birden fazla Skype açmak için tasarlanmış Çoklu Skype Açma (Multi Skype Launcher) programını Skype’ı açmak istediğiniz her zaman kullanabilirsiniz. Kendi kullandığınız birden fazla Skype hesabını açabileceğiniz gibi aynı bilgisayarı paylaştığınız diğer bir arkadaşınızın Skype hesabını da Çoklu Skype Açma (Multi Skype Launcher) yardımıyla kolayca açabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Aynı Anda Çoklu Skype Açma Programı İndir – Multi Skype Launcher İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir