Avast Yasaklı ve Engelli Sitelere Giriş Programı – avast! SecureLine VPN İndir Download Yükle

Avast tarafından geliştirilen Avast! SecureLine VPN isimli bu program sayesinde engellenen ve yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Anonim olarak internette gezinebileceğeiniz bu program oldukça başarılı bir VPN programıdır.


avast! SecureLine VPN İle Bütün Sitelere Girin

Avast tarafından geliştirilen Avast! SecureLine VPN isimli bu program sayesinde engellenen ve yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Anonim olarak internette gezinebileceğeiniz bu program oldukça başarılı bir VPN programıdır. Özellikle ülkemizde sık sık yaşanan engellemelere karşı güzel bir alternatif.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 14,5 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.0.11.0
İşletim Sistemi: Windows Tümü

Avast! SecureLine VPN programı internette özgürce sörf yapmanızı ve engelli sitelere giriş yapmanızı sağlıyor. Program bu işi internet trafiğinizi farklı coğrafi konumdaki bir sunucuya yönlendirerek gerçekleştirmekte. Bu sayede coğrafi kısıtlamalara sahip olan internet servislerinden yararlanabilmektesiniz.

Wi-fi bağlantılarında hacker’ların verilerinizi çalması çok kolaydır. Diğer bağlantılarda bile, SecureLine VPN tarama aktivitelerinizi, giriş bilgilerinizi, kredi kartı detaylarınızı, anlık mesajlarınızı, anonimleştir, casuslardan korur.

avast! SecureLine VPN

“Bu içerik ülkenizde izlenemiyor” uyarısı mı alıyorsunuz? Endişelenmeyin! SecureLine VPN, sizi başka bir ülkeden bağlanıyormuşsunuz gibi gösterir ve dünyanın her yerinden yerel içeriklere erişmenizi sağlar. VPN, Amerika, Birleşik Krallık, Almanya, Hollanda, Çek Cumhuriyeti, Singapur’da bulunmaktadır.

VPN kullanmak için artık bilgisayar uzmanı olmanız gerekmiyor. SecureLine’a tek bir düğme ile geçin. Veya, her açık Wi-Fi ile bağlandığınızda otomatik olarak başlaması için ayarlayabilirsiniz…Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Avast Yasaklı ve Engelli Sitelere Giriş Programı – avast! SecureLine VPN İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir