Autorun.inf Gibi Bütün USB Virüslerini Silme Programı – USB Virus Remover İndir Download Yükle Bedava

Autorun.inf, Shortcut, etc gibi tüm USB virüslerinden kurtulmak istiyorsanız USB Virus Remover programını kullanabilirsiniz. Üsretsiz olarak indirebileceğiniz USB Virus Remover programı sayesinde Flash belleklerinize bulaşan autorun.inf virüsleri temizleyebilirsiniz. USB virüs temizleme programı olarak kullanabileceğiniz güzel bir program.


USB Virus Remover İle Bütün Virüslerden Kurtulun

Autorun.inf, Shortcut, etc gibi tüm USB virüslerinden kurtulmak istiyorsanız USB Virus Remover programını kullanabilirsiniz. Üsretsiz olarak indirebileceğiniz USB Virus Remover programı sayesinde Flash belleklerinize bulaşan autorun.inf virüsleri temizleyebilirsiniz. USB virüs temizleme programı olarak kullanabileceğiniz güzel bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 600KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2.1.5
İşletim Sistemi: Windows Tümü

Bu program USB virüslerini tespit ederke kolayca temizleyebiliyor. USB Virus Remover programı, USB belleklere kolayca yerleşen autorun.inf virüsünün oluşturabileceği zararları önlemnizde size yardımcı olmakta. Bu virüsler gizlice USB belleklerinizi ele geçirmektedir ve USB belleklerinizi kullanılamaz hale getirmektedir. Ayrıca sisteminize de bulaşan bu virüs bilgisayarınızın da işleyişini aksatabilmekte. İşte bu gibi durumlarda USB Virus Remover tercih edebilirsiniz.

USB Virus Remover kurulum gerektirmeyen bir programdır. Virüsleri temizleyebilmek için programın .exe uzantılı dosyasına tıklamanız ve USB belleğinizin sürücü harfini programa tanıtmanız gerekmektedir. Bu adımdan sonra USB belleğiniz üzerinde tespit edilen .exe uzantılı dosyalardan hangilerini silmek istediğiniz size soruluyor. Emin olmadığınız veya sizin kopyaladığınız dosyaların silinmemesini sağlayabilmeniz mümkün.

USB Virus Remover

Komut satırı tabanlı bir yazılım olan USB Virus Remover normal yollarla silinemeyen dosyaları temizleyebilmekte.

Not: USB Virus Remover’ı kullanırken Windows işletim sisteminin kurulu olduğu sabit diskinizi seçmemeniz gerekmektedir. Eğer bu disk üzerinde işlem yaparsanız işletim sisteminiz çökme tehlikesiyle karşı karşıya gelebilir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Autorun.inf Gibi Bütün USB Virüslerini Silme Programı – USB Virus Remover İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir