Arşiv Oluşturma ve Arşiv Açma Programı İndir – Easy 7-Zip İndir Download Yükle Bedava

Easy 7-Zip isimli program bir tür alternatif arşiv yöneticisi programıdır. 7-Zip, RAR ve ZIP arşivleri oluşturmanızı sağlar, yine bu arşivleri açmanızı sağlar. Ücretsiz olarak sunulan bu Easy 7-Zip isimli programı hemen indirip deneyebilirsiniz.


Easy 7-Zip İle Dosyalarınız Arşivleyin

Easy 7-Zip isimli program bir tür alternatif arşiv yöneticisi programıdır. 7-Zip, RAR ve ZIP arşivleri oluşturmanızı sağlar, yine bu arşivleri açmanızı sağlar. Ücretsiz olarak sunulan bu Easy 7-Zip isimli programı hemen indirip deneyebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2,45 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 0.1
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Bir çok dosyayı aynı anda göndermek istediğinizde hem zaman kaybı yaşarsınız hemde verim düşük olur. Bunun için bütün dosyaları tek tek bir arşiv içerisinde toplayarak sadece tek bir dosyanın transferinin yapılmasını sağlayabiliriz. İnternetten indirdiğimiz çoğu dosya da farklı arşiv formatları şeklinde inmektedir. Bu dosyaları açabilmek için de Easy 7-Zip gibi programlar kullanmaktayız.

Easy 7-Zip

Easy 7-Zip, 7z arşivlerini açan 7-Zip programının altyapısını kullanırken bu yapıya güzel eklentiler yapmakta. Program Windows içerik menülerine eklediği kısayolların daha kolay fark edilebilmesi için bu kısayolların yanlarına küçük ikonlar yerleştiriyor. Bu sayede arşiv oluşturma ve arşiv açma işlemleri için bu kısayollara daha kolay bir şekilde erişilebiliyor. Easy 7-Zip arşiv açma işlemleri sırasında size işlem tamamlanınca hedef klasörü açma ve hedef diskteki boş alanı gösterme gibi kullanışlı sçeenekler de sunmakta.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Arşiv Oluşturma ve Arşiv Açma Programı İndir – Easy 7-Zip İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir