Antivirüs ve Güvenlik Programı İndir – McAfee AntiVirus Plus İndir Download Yükle

McAfee tarafından geliştirilen McAfee AntiVirus Plus isimli program eski adıyla VirusScan Plus olarak biliyordu. Hem tasarımı hemde teknolojisi ile değiştirilen program AntiVirus Plus ismi ile virüslere karşı, zararlı yazılımlara karşı ve diğer tehlikelere karşı bilgisayarınızı koruyup güvenlik duvarı görevi yapacak.


Virüslere Karşı Güvenli Koruma

McAfee tarafından geliştirilen McAfee AntiVirus Plus isimli program eski adıyla VirusScan Plus olarak biliyordu. Hem tasarımı hemde teknolojisi ile değiştirilen program AntiVirus Plus ismi ile virüslere karşı, zararlı yazılımlara karşı ve diğer tehlikelere karşı bilgisayarınızı koruyup güvenlik duvarı görevi yapacak. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü (30 gün)
Boyut: 4,9 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2014
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Temel virüs koruma, zararlı yazılımlardan koruma ve güvenlik duvarı özelliklerimiz bilgisayarınızı ve verilerini korurken güven içinde Internet’te gezinin, alışveriş yapın ve sosyalleşin.

  • Güçlü PC Koruması
  • Gizlilik ve bilgisayar iyileştirme araçları
  • Web’de gezinme koruması

McAfee AntiVirus Plus Özellikleri

Virüs/Casus Yazılım Koruması: Virüsleri, casus yazılım, reklam yazılımı ve hatta rootkit gibi bilgisayarınıza zarar vermek için tasarlanmış programları bulur, engeller ve kaldırır. McAfee Active Protection™ gerçek zamanlı buluttan koruma özelliği ile en güncel tehditlerden korur.

Bot Önleme Koruması: McAfee, dolandırıcılara ait web adreslerine bilgisayarınızın bağlanma denemelerini önleyerek, görünmez botnet yazılımlarını artık engelliyor. Bu ek savunma, bilgisayarınızın gizli bilgilerinizi Internet suç şebekelerine göndermesini önlemeye yardımcı olur.

Çift Yönlü Güvenlik Duvarı: Kurumsal şirketleri koruyabilecek seviyedeki güvenlik duvarı, kötü niyetli kişilerin bilgisayarınıza izinsiz erişimlerini engeller.

Tehlikeli Web Sitelerine Karşı Daha İyi Koruma: Tıklamadan önce web sitesinin güvenli olup olmadığını gösterir ve bu sayede kötü niyetli yazılımlardan uzak durursunuz.

Sayısal Veri Parçalama: Size özel olan, silmiş olduğunuz dosyalara başka kullanıcılar tarafından ulaşılamayacağından emin olmak için hassas dosyaları kalıcı olarak imha edin.

Bilgisayar Hızlandırma:Kullanılmayan uygulamalar, önbellekteki tarayıcı dosyaları ve diğer gereksiz öğeler bilgisayarınızı yavaşlatır. McAfee QuickClean™ yazılımı, bilgisayarınızın dijital hayatınıza ayak uydurabilmesi için bu dağınıklığı ortadan kaldırır.

Ağınızı Kontrol Altına Alın: Kablosuz veya kablolu ağınıza bağlı olan cihazları gözlemlemek, tek bir tıkla ağınızda yabancı bir bağlantı olup olmadığından emin olmak için McAfee güvenlik yazılımı kullanmanız yeterli. McAfee Ev Ağı aracı ile ağınızdaki bağlantıları kolayca yönetin, gözlemleyin.

McAfee AntiVirus Plus

McAfee AntiVirus Plus Avantajları

Otomatik Yükseltme ve Güncelleme: Aboneliğiniz boyunca sürekli en güncel koruma sağlanması için otomatik yazılım yükseltme ve güncellemeleri.

Üstün Performans: 
Gelişmiş teknolojisi sayesinde üstün koruma sağlarken benzersiz bir performans sunar, sisteme etkisini hissettirmez.

En Etkin Koruma: Bağımsız test merkezleri sonuçlarına göre Zararlı Yazılımları Belirleme Testinde en etkin koruma (AV-Test Raporları 1Ç–3Ç2011)

Üreticilerin Tercihi: Önde gelen PC üreticileri McAfee bireysel güvenlik ürünleri kullanılmasını tavsiye etmektedir.

Kullanımı kolay: McAfee AntiVirus Plus’ı kullanmak çok kolay. Baştan sona yeniden tasarlanan Giriş Ekranında ihtiyacınız olan tüm bilgilere bir bakışta ulaşabileceksiniz.

Arayüz: Tamamen Türkçe arayüz ile korumanızı yönetin.

Teknik Destek: Deneyimli ekibimiz 7-24 Türkçe destek vermek için hazır.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Antivirüs ve Güvenlik Programı İndir – McAfee AntiVirus Plus İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir