Animasyonlu Ücresiz Yılbaşı Ekran Koruyucu İndir – Christmas Delight İndir Download Yükle Bedava

Yılbaşı yaklaşırken kendinizi yeni yıla hazırlamak isteyebilirsiniz. Ancak kendinizi yılbaşına ve yeni yıla hazırlarken bilgisayarınızın yetim kalmasını istemezsiniz herhalde. O zaman Christmas Delight isimli bu ekran koruyucu ile bilgisayarınıza da yılbaşını yaşatın. Ücretsiz yılbaşı temalı bu ekran koruyucusu ile masaüstü renklensin.


Christmas Delight İle Yılbaşı Ekran Koruyucuna Sahip Olun

Yılbaşı yaklaşırken kendinizi yeni yıla hazırlamak isteyebilirsiniz. Ancak kendinizi yılbaşına ve yeni yıla hazırlarken bilgisayarınızın yetim kalmasını istemezsiniz herhalde. O zaman Christmas Delight isimli bu ekran koruyucu ile bilgisayarınıza da yılbaşını yaşatın. Ücretsiz yılbaşı temalı bu ekran koruyucusu ile masaüstü renklensin. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 6,2 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.0.0
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Christmas Delight isimli ekran koruyucu animasyonla canlandırılmış yılbaşı ağacıgeyikler ve kar kaplı alanlarla süslenmiş aynı zamanda ses efektleri ile birlikte geliyor. Bu ses efgektlerini ekran koruyunun ayarlarından kapatabilmemiz mümkün.

Christmas Delight’ta kullanılan karakterler dijital çizimler şeklindedir ve bize masal havasını yansıtmaktadır. Ekran koruyucu yılbaşına özel olarak dekore edilmiş bir analog saati de gösteriyor ve ekran koruyucusunu kapatmadan saati görebilmenize imkan tanıyor. Eğer yeni yıl heyecanını yaşamaki monitörünüzü korumak ve arkanıza yaslanarak rahatlamak isterseniz Christmas Delight yılbaşı için oldukça hoş bir masaüstü eklentisi seçimi olacaktır.

Christmas Delight Screensaver

Dikkat: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Animasyonlu Ücresiz Yılbaşı Ekran Koruyucu İndir – Christmas Delight İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir