Android Verilerini Bilgisyara Yedekleme ve Geri Yükleme Programı – SyncDroid İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınız ile Android cihazınız arasında senkronizasyon gerçekleştiren SyncDroid isimli bu ücretsiz program sayesinde Android cihazınızdaki video, ses ve fotoğrafları bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz. Android tablet ve telefonlarınızdaki SMS, Rehber, Arama Kayıtları gibi verileri bilgisayarınıza yedekleyebilir veya geri yükleyebilirsiniz.


SyncDroid İle Android’i Yedeklemek Çok Kolay

Bilgisayarınız ile Android cihazınız arasında senkronizasyon gerçekleştiren SyncDroid isimli bu ücretsiz program sayesinde Android cihazınızdaki video, ses ve fotoğrafları bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz. Android tablet ve telefonlarınızdaki SMS, Rehber, Arama Kayıtları gibi verileri bilgisayarınıza yedekleyebilir veya geri yükleyebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 19,8 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

USB kablosu yardımıyla Android akıllı telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamadan önce geliştirici ayarları içerinde yer alan USB hata ayıklama modunu aktif yapmanız gerekiyor. Sonrasında USB kablosuyla akıllı telefonunuzu bilgisayarınıza bağladığınız zaman SyncDroid otomatik olarak telefonunuzu tanıyacaktır ve gerekli sürücüleri yükleyecektir.

Sadece 3 kolay adımda Android cihazınız üzerinde yer alan tüm metin mesajlarını, kişi bilgilerini, arama kayıtlarını, sesleri, videoları, kamera fotoğraflarını ve SD kart verilerini kolayca bilgisayarınız üzerine yedekleyebilirsiniz. Daha sonra ihtiyacınız olmadı durumunda tüm bu yedeklemiş olduğunuz verileri herhangi bir Android cihaz üzerine geri yükleyebilirsiniz.

SyncDroid

Android cihazlarınız içerisinde yer alan tüm verileri yedekleyebileceğiniz kolay kullanımlı bir program arıyorsanız SyncDroid’i mutlaka denemenizi öneriyorum.

SyncDroid İle Yedekleme Özellikleri

  • Yedekleme ve Geri Yükleme: SMS, Rehber, Arama Kayıtlar, Auido, Video, Kamera Fotoğraf, SD Kart Resimleri, Tarayıcı imi
  • Ses:  MP3, M4A, WAV, AIFF, M4R, M4B
  • Fotoğraf: JPG, JPEG, PNG, BMP, TIF, TIFF
  • Video: M4V, MP4
  • Android Ürünler: Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy Note / Note2, Google Phone, HTC, HTC One, Ascend, Kindle Fire, Motorola, Motorola Droid, Motorola RAZR, Sony, Sony Ericsson Xperia, LG Optimus ve daha fazlası …

 Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android Verilerini Bilgisyara Yedekleme ve Geri Yükleme Programı – SyncDroid İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir