Android İçin Uzak PC Bağlantısı Uygulaması – Chrome Remote Desktop İndir Download Yükle Bedava

Google tarafından geliştirilen uzaktan bilgisayara erişim eklentisinin Android versiyonu da Google Play Mağaza üzerinden yayımlandı. Chrome Uzaktan Masaüstü eklentisinin Android versiyonu olan Chrome Remote Desktop uygulaması sayesinde Android telefon ve tabletlerinizden masaüstü bilgisayarınıza bağlantı sağlayabileceksiniz.


Android İçin Chrome Uzaktan Masaüstü

Google tarafından geliştirilen uzaktan bilgisayara erişim eklentisinin Android versiyonu da  Google Play Mağaza üzerinden yayımlandı. Chrome Uzaktan Masaüstü eklentisinin Android versiyonu olan Chrome Remote Desktop uygulaması sayesinde Android telefon ve tabletlerinizden masaüstü bilgisayarınıza bağlantı sağlayabileceksiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2.1 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Android 4.0 ve üzeri

Chrome Remote Desktop isimli bu yeni uygulamanın ücretsiz, kolay ve güvenli bir uzaktan bağlantı yöntemi sunduğu belirtiliyor. Google Play Store’daki yerini alan uygulamanın kullanılabilmesi için uzaktan bağlanılmak istenen bilgisayarda Chrome tarayıcının ve Remote Desktop eklentisinin yüklü olması gerekiyor.

Chrome Remote Desktop

Android cihazınızdan bilgisayarlarınıza güvenle erişin

  •  Bilgisayarlarınızın her birinde Chrome Uzaktan Masaüstü uygulamasını kullanarak uzaktan erişimi ayarlayın. Uygulamayı şu adreste bulabilirsiniz: Chrome Uzaktan Masaüstü
  •  Android cihazınızda uygulamayı açın ve bağlanmak için çevrimiçi bilgisayarlardan herhangi birine hafifçe vurun.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Uzak PC Bağlantısı Uygulaması – Chrome Remote Desktop İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir