Android İçin UYAP Mobil Mevzuat Uygulaması İndir Download Yükle Bedava

UYAP Mevzuat Programının mobil sürümü olan UYAP Mobil Mevzuat uygulaması hem Android telefon hemde Android tabletler için geliştirilmiştir. UYAP Mobil Mevzuat uygulaması ile UYAP hakkındaki ayrıntılı bilgileri ve en son haberleri almanın yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti kanunlarını, tüzüklerini, yönetmeliklerini, kanun hükmünde kararnameleri, tebliğ, mülga ve genelgeleri gibi bilgilere ulaşabileceksiniz.


Android Telefon ve Tabletler İçin UYAP Mobil Mevzuat Uygulaması

UYAP Mevzuat Programının mobil sürümü olan UYAP Mobil Mevzuat uygulaması hem Android telefon hemde Android tabletler için geliştirilmiştir. UYAP Mobil Mevzuat uygulaması ile UYAP hakkındaki ayrıntılı bilgileri ve en son haberleri almanın yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti kanunlarını, tüzüklerini, yönetmeliklerini, kanun hükmünde kararnameleri, tebliğ, mülga ve genelgeleri gibi bilgilere ulaşabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,8 GB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Android

Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan UYAP Mevzuat Programı mobil ortamda siz kullanıcılarımızın hizmetine UYAP MOBİL MEVZUAT ismiyle ücretsiz olarak sunulmuştur.

UYAP Mobil Mevzuat Uygulaması Tüm Mevzuat ve İçtihat verilerinin indirilmesi halinde cihazınızda 1.8 GB yer kaplamaktadır, günlük güncelleme paketleri ise 1 MB kadar çıkabilmektedir.

UYAP Mobil Mevzuat

UYAP Mobil Mevzuat Uygulaması İle Yapabilecekleriniz

Günlük güncellenen mevzuatlara; Mevzuat Türü, Mevzuat Adı, Mevzuat Numarası, Mevzuat içeriği, Resmi Gazete Tarih ve Resmi Gazete Sayısı kriterleri ile 38.000’ni aşan Yüksek Yargı içtihadına; İçtihat Türü, Metin İçeriği, Daire/Kurul Adı, Esas Numarası, Karar Numarası, Aranacak Kavram kriterleri kullanılmak suretiyle kullanıcının aradığı mevzuat veya içtihada kolayca ulaşması sağlanmıştır.

UYAP Mobil Mevzuat Uygulaması Özellikleri

  •  Her gün yapılan güncelleme ile en güncel mevzuata
  •  Değişen Kanun metinlerinin eski haline
  •  Metin içeriğine göre Mevzuat ve İçtihat sorgulamaya
  •  Tüm Anayasa Mahkemesi Kararlarına
  •  AİHM Türkiye ile ilgili verdiği kararlarına
  •  Yargıtay ve Danıştay emsal kararlarına
  •  Uyuşmazlık Mahkemesi kararlarına


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin UYAP Mobil Mevzuat Uygulaması İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir