Android İçin Ücretsiz Türkçe Mesajlaşma Uygulaması İndir – WhatsApp Messenger İndir Download Yükle Bedava – Sesli ve Video Mesaj Gönderme, Resim Gönderme

Android işletim sistemli akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz WhatsApp Messenger uygulaması bütün akıllı telefonlar arasında mesajlaşmanızı sağlayan bir mesajlaşma uygulamasıdır. 3G ve WiFi ağını kullanarak Android, Windows Phone, Symbian, BlackBerry ve iOS akıllı telefonlar arasında mesajlaşabilir, sesli not gönderebilir, resim gönderebilir ve video mesajlar yollayabilirsiniz.


WhatsApp Messenger Android

Android işletim sistemli akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz WhatsApp Messenger uygulaması bütün akıllı telefonlar arasında mesajlaşmanızı sağlayan bir mesajlaşma uygulamasıdır. 3G ve WiFi ağını kullanarak Android, Windows Phone, Symbian, BlackBerry ve iOS akıllı telefonlar arasında mesajlaşabilir, sesli not gönderebilir, resim gönderebilir ve video mesajlar yollayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil: Türkçe
  • Boyut: 10 MB
  • Gereksinim: Android 2.1 ve üzeri

WhatsApp Messenger Android akıllı telefon ve diğer akıllı telefonlarda kullanılan bir akıllı telefon mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp, arkadaşlarınız ve ailenizle mesajlaşmanız için 3G veya WiFi (varsa) bağlantınızı kullanır. Mesaj, resim, sesli not ve video mesajları gönderip alabilmek için SMS’ten WhatsApp’a geçiş yapın. İlk yıl ÜCRETSİZ (sonrasında yılda/$0.99)

WhatsApp Messenger Nasıl Çalışır?

WhatsApp Messenger, SMS’e para vermeden mesaj alışverişi sağlayan bir çapraz platform mobil mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp Messenger iPhone, BlackBerry, Android, Windows Mobile ve Nokia için kullanılabilir ve evet, bu telefonların hepsi birbirine ileti gönderebilir! WhatsApp Messenger, e-posta ve web taramasını sağlayan aynı internet veri paketinizi kullandığından, mesajlar için hiçbir maliyet yoktur ve böylece arkadaşlarınızla rahatça bağlantıda kalabilirsiniz.

Normal mesajlaşmaya ek olarak, WhatsApp kullanıcıları gruplar oluşturup, birbirlerine sınırsız görüntü, video ve ses medya mesajları gönderebilirler.

WhatsApp Messenger android

WhatsApp Messenger Özellikleri

★ GİZLİ BİR ÜCRET YOK: Siz ve arkadaşlarınız uygulamayı indirdikten sonra, uygulamayı istediğiniz kadar sohbet etmek için kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınıza günde bir milyon mesajı ücretsiz olarak gönderin WhatsApp internet bağlantınızı kullanır: 3G/ EDGE veya mümkün olduğunda Wi-Fi.

★ ÇOKLU MEDYA: Arkadaş ve kişilerinize Video, Görüntü ve Sesli Notlar gönderin.

★ GRUP SOHBETİ: Kişilerinizle grup konuşmalarının tadını çıkartın.

★ ULUSLARASI ÜCRETLER YOK: Uluslarası eposta göndermek için fazladan bir ücret ödenmediği gibi,
uluslararası WhatsApp mesajları göndermeninde bir maliyeti yoktur. Dünyanın her yerindeki arkadaşlarnızla, telefonlarında WhatsApp Messenger yüklü olduğu sürece can sıkıcı uluslararası SMS ücretleri ödemeden sohbet edin.

★ PİN VE KULLANICI İSİMLERİNE HAYIR DEYİN: Başka bir PİN veya kullanıcı ismi hatırlamayı neden kafanıza takacaksınız ki? WhatsApp, tıpkı SMS gibi telefon numaranız ile çalışır ve var olan telefon rehberiniz ile mükemmel bir şekilde bütünleşir.

★ OTURUM AÇMA/KAPATMAYA GEREK YOK: Diğer bir bilgisayar veya cihazda oturumunuzun kapanacağı şaşkınlığına son. Bildirimler ile WhatsApp HER ZAMAN AÇIK ve HER ZAMAN BAĞLI.

★ ARKADAŞ EKLEMEYE GEREK YOK: WhatsApp, kişileriniz ile otomatik olarak bağlanmak için Telefon Rehberiniz kullanılır. WhatsApp Messager’ı olan arkadaşlarınız otomatik olarak görüntülenir.

★ ÇEVRİMDIŞI MESAJLAR: Bildirimleri gözden kaçırırsanız veya telefonunuz kapalı olsa bile WhatsApp, uygulamayı bir sonraki kullanımınıza kadar mesajlarınızı çevrimdışı olarak saklar.

★ VE ÇOK DAHA FAZLASI: Konum paylaşın, Kişi bilgilerini gönderip alın, Özel arka plan belirleyin, Özel bildirim sesleri ayarlayın, Manzara modunda kullanın, Mesaj zaman gösteriminden yararlanın, Sohbet geçmişinizi epostalayın, Toplu Mesaj yayınlayın ve aynı anda birçok arkadaşlarınıza MMS mesajları gönderin ve çok daha fazlasını gerçekleştirin!Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Android İçin Ücretsiz Türkçe Mesajlaşma Uygulaması İndir – WhatsApp Messenger İndir Download Yükle Bedava – Sesli ve Video Mesaj Gönderme, Resim Gönderme”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir